Kurz Digitální nákupní tým, modul 4: DODAVATELÉ A MANAGEMENT VZTAHU S DODAVATELI


5. 11. 2021. - 6. 11. 2021.

Ostrava

Registrirajte se

Info

Hodnocení, segmentace, rozvoj dodavatele

Naučte se hodnotit, segmentovat, vybírat dodavatele a efektivně využívat SRM. A to i pro vyhodnocování výkonu dodavatelů navázaného například na inovační plán.

Pro celkový úspěch firmy, ale i nákupního týmu je nutný správný výběr a management dodavatelů. Hlavně pak práce s historickou dodavatelskou databází, výběr a akreditace nových dodavatelů a rozvoj dlouhodobého partnerství se strategickými dodavateli, které přináší významné benefity z hlediska inovací, environmentální politiky a rizik včetně jejich snižování. Jak se stát preferovaným zákazníkem a jak využít výhod, které tato pozice přináší. Důležitá je segmentace dodavatelů včetně nastavení strategie přístupu k jednotlivým částem dodavatelského řetězce a určení strategických partnerů.

Praktické ukázky optimalizace dodavatelského řetězce budou prezentovány na specializovaných elektronických nástrojích.

Nástroje:
Coupa, SAP

Program

  • Metody a nástroje hodnocení dodavatelů.
  • Výběr dodavatele, databáze dodavatelů v rámci jedné kategorie.
  • SRM - nástroje a metody řízení vztahů s dodavateli a náklady s tím spojené.
  • Dlouhodobý vztah s dodavateli a jejich přínos.
  • Klíčové indikátory výkonu (KPI‘s)

Predavači

Martin Zelinka

He is currently Head of Procurement at Siemens Power & Gas Division in the Czech Republic. He is a respected expert in the field of centralized procurement and has run projects for the implementation of new procurement tools and processes. A significant part of his experience was gained in the procurement team at the RWE Group.

Jan Hirsch

Jan has been building experience in international procurement and logistics since 1995. He has led procurement teams in both small and large companies, such as Unipetrol, KUKA and BLANCO. He has dealt with a variety of projects in process management, mapping and analysis, process improvement, transfer of experience, teaching, translating and personal development training, as well as his own B2C project. In the latter, he combines his love of good beer and the fulfillment of his creative desire in graphics. He lives in a small village in the Ore Mountains and enjoys walking with his partner and the dog. He plays bass and sings in a thrash metal band. Among other things, he also enjoys the works of Terry Pratchett.

Zdeněk Mikeš

Over the last 12 years, he has known the world of purchasing from various angles, from the buyer, through the sourcing manager to the purchasing solutions consultant. Currently in the position of Head of Business Development for purchasing solutions at SAP, he helps customers find optimal ways of digital transformation in purchasing, finance and logistics. Zdeněk is also working on strategic projects associated with new solutions. In the spirit of "versatility is the key to the buyer's success", In his free time, he devotes himself to studying foreign languages, beekeeping and martial arts.

Michaela Šrámová

Michaela vystudovala magisterský obor International Business, a to na VŠE v Praze a University of Applied Sciences v německém Mainzu. Po studiích pracovala jako nákupčí a dále supply chain expert ve výrobní firmě. Momentálně působí jako konzultant ve společnosti Deloitte Advisory pro Střední Evropu, kde je součástí týmu Supply Chain & Network Operations Procurement Technology. Její misí je digitální transformace nákupních procesů a týmů, přičemž klade důraz na lidský faktor. V rámci své role vede Michaela implementace nákupních řešení, zpravidla pro mezinárodní firmy, aktivní především ve farmaceutickém, zpracovatelském a leteckém průmyslu. Volný čas tráví ráda na tanečním parketu, či cestováním.

Registrirajte se

Kontakt osoba

Tvrtka

Ostali


Cjenik i kontakt

Tento vzdělávací modul je součástí semestrálního kurzu Digitální nákupní tým. Více informací o celém kurzu včetně ceny a registrace najdete na webu:

PROCUREMENT BOARD ACADEMY >>

Kontakt:
Zuzana Kawuloková
E-mail: kawulokova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 723 982 664

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top
The Procurement Board works with open cookies. The reason for that is to make it possible to process the data that are necessary for the correct course and evaluation. Learn more about cookies and their settings HERE