Kurz Digitální nákupní tým, modul 9: KMENOVÁ DATA A JEJICH ŘÍZENÍ (data-management)


4. 2. 2022. - 5. 2. 2022.

Ostrava

Pažnja: ovaj događaj se je završio 04. 02 . 2022!

Info

Procurement Data Management

Zjistěte, jak naložit s velkým množstvím nashromážděných dat a naučte se rozeznávat a využívat ta opravdu důležitá pro nákupní nebo celofiremní reporting. Seznamte se s databázovými elektronickými nástroji ovlivňujícími správu a kvalitu kmenových dat.

Integrace všech materiálových dat do jedné databáze eliminuje problém dat uložených na více místech a umožňuje jejich využívání různými odděleními za pomoci různých elektronických nástrojů napříč celou organizací. Přesná a standardizovaná data jsou klíčem k optimalizaci celého nákupního procesu včetně procesů navazujících (např. finance). V případě, že vstup nemá požadované vlastnosti, pak ani výstup (například report) nemůže mít vyhovující kvalitu a přesnost. To samé je platné pro integraci dvou a více systémů nebo společností, kdy kvalitní a standardizovaná kmenová data zjednoduší a zrychlí celkový integrační proces.

Nástroje:
IFS, SAP, Data Procure

Program

  • Efektivní evidence a správa kmenových dat obsahující popisy všech materiálů, dodavatelů, kategorií apod.
  • Jaké jsou možnosti standardizace a harmonizace nákupních kmenových dat a kde můžeme zůstat flexibilní.
  • Vliv master dat na reporting a budoucí digitální transformační proces.
  • Čistění dat včetně trvalého hlídání kvality dat.
  • Možnosti tvorby reportingu.

Predavači

Zdeněk Pytlíček

It may come as a bit of a surprise that the domain of Zdeněk Pytlíček, who has worked his way up from buyer to strategist, is all procurement activities that do not involve "buying". At GasNet, he is currently focusing on digitization, automation and robotization of procurement processes, implementation, and development of procurement systems, reporting and analysis, and procurement legislation. Example? In 2017, the first robotic procurement process was launched and now more than 92% of procurement transactions are carried out by machines, without the intervention of buyers.

Radoslav Delina

Expert v oblasti využívání umělé intelegence na zpracování velkých dat. Participuje na několika mezinárodních projektech zaměřených na přípravu datových výstupů pro další analýzy vyhodnocování ekonomických nebo finančích rizik. Současně působí jako korespondent evropské iniciativy Evropské komise – eBusiness w@tch, eWork, e-Skills For The 21st a další.

Zdeněk Mikeš

Over the last 12 years, he has known the world of purchasing from various angles, from the buyer, through the sourcing manager to the purchasing solutions consultant. Currently in the position of Head of Business Development for purchasing solutions at SAP, he helps customers find optimal ways of digital transformation in purchasing, finance and logistics. Zdeněk is also working on strategic projects associated with new solutions. In the spirit of "versatility is the key to the buyer's success", In his free time, he devotes himself to studying foreign languages, beekeeping and martial arts.

Pavel Míl

Pavel se po celou dobu jeho profesního působení, od roku 1995, věnuje ERP systémům (DIALOG/Altec Aplikace, BaaN, IFS Aplikace) a zaměřuje se především na oblast Distribuce (Nákup, Sklady, Prodej), Správu vztahů se zákazníkem a dodavateli (CER/SRM), Správu dokumentů, Servis a Údržbu, reporting, manažerské systémy, administrace a parametrizace aplikace. V současné době působí na pozici senior konzultant pro výše uvedené oblasti a architekt řešení ve společnosti CDC Data s.r.o. Ve svém volném čase je vášnivým vyznavačem outdoorových aktivit, zejména kanoistky, horolezectví, lyží a kola.

Cjenik i kontakt

Tento vzdělávací modul je součástí semestrálního kurzu Digitální nákupní tým. Více informací o celém kurzu včetně ceny a registrace najdete na webu:

PROCUREMENT BOARD ACADEMY >>

Kontakt:
Zuzana Kawuloková
E-mail: kawulokova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 723 982 664

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top
The Procurement Board works with open cookies. The reason for that is to make it possible to process the data that are necessary for the correct course and evaluation. Learn more about cookies and their settings HERE