Kurz Digitální nákupní tým: ZÁVĚREČNÁ EVALUACE


1. 4. 2022. - 2. 4. 2022.

Bořetice

Pažnja: ovaj događaj se je završio 01. 04 . 2022!

Info

Závěrečné setkání účastníků, přednášejících a pořadatelů spojené s vyhodnocením semestrálních projektů, ověřením kvality získaných informací a předáním diplomů absolventům PROCUREMENT BOARD ACADEMY. Na předávání diplomů bude navazovat poslední semestrální workshop k tématům, rozsahu a kvalitě kurzu. Účastníkům kurzu, kteří se zapojili jen do vybraných přednáškových bloků, bude předáno absolventské osvědčení.

Závěrečná evaluace je samostatná akce, která proběhne 1. – 2. dubna 2022 v konferenčním hotelu Kraví hora v Bořeticích na jižní Moravě. Je to důležité zakončení kurzu všemi zainteresovanými stranami a kromě vyhodnocení semestrálních projektů a písemných testů, které budou účastníci psát na konci 11. autorského bloku, půjde především o networking. Diskutovat se bude o stěžejních bodech celého kurzu a dostatek prostoru bude i na individuální nebo skupinové rozhovory na dílčí nákupní témata, konkrétní problematiku nebo zpětnou vazbu.

Cjenik i kontakt

Tato akce není hrazena ze školného na PROCUREMENT BOARD ACADEMY, ale je třeba se zaregistrovat a uhradit poplatek 5500,- Kč, ve kterém bude zahrnuto ubytování, strava, program a prostory.

Kontakt:
Zuzana Kawuloková
E-mail: kawulokova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 723 982 664

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top
The Procurement Board works with open cookies. The reason for that is to make it possible to process the data that are necessary for the correct course and evaluation. Learn more about cookies and their settings HERE