Prodejní eAukce – jak zvýšit výnosy


16. 6. 2021.

online

Pažnja: ovaj događaj se je završio 16. 06 . 2021!

Info

Ke zlepšení hospodaření firem mohou významně přispět i prodejní eAukce, které umožňují výnosnější a jednodušší zhodnocení nepotřebného majetku a dalších aktiv, určených k prodeji či pronájmu. Tento webinář vám přinese inspirativní informace o principu a průběhu prodejních eAukcí, mnoho praktických příkladů úspěšných prodejních tendrů, užitečné rady a zkušenosti, jak v nich dosáhnout co nejlepších výsledků a eliminovat případné chyby v jejich realizaci.

Program

Moderátor: Igor Horváth, host: Tomáš Pacner
Start: 10:30, délka: 60 min

a) Základní parametry fungování prodejních eAukcí

  • jak jednoduše a účelně nastavit prodej v klasické anglické eAukci
  • vhodné komodity pro prodejní tendry
  • možnost uplatnění multikriteriálního hodnocení nabídek
  • výhody a přednosti nasazení eAukce – proces a výsledek

b) Aukční moduly NIPPON a HOLLAND – překvapivě účinná alternativa klasiky

  • kdy jsou vhodné pro soutěž
  • jak prakticky probíhají

c) Praktické příklady úspěšně realizovaných prodejních tendrů

stavební a manipulační technika / odpadové hospodářství / vozový park / stroje a zařízení / pozemky

Predavači

Tomáš Pacner

JUDr. Tomáš Pacner se řadí mezi odborníky na realitním trhu již od roku 1990, kdy spoluzaložil realitní kancelář RAK v Praze. Tomáš Pacner je absolventem Právnické fakulty UK a vedle dlouholetého působení v oblasti prodeje a pronájmu realit se zabývá také problematikou správy nemovitostí a expertním poradenstvím v oboru zakládání bytových družstev a sdružení vlastníků bytových jednotek. Pravidelně publikuje v odborných periodikách a jako lektor přednáší na školeních Asociace realitních kanceláří České republiky se zaměřením na témata vlastnických a právních vztahů v oblasti nemovitostí.

Igor Horváth

Vystudoval obor ekonomika zahraničního obchodu na Fakultě obchodu Vysoké školy ekonomické v Bratislavě. Zkušenosti v oblasti reklamy, marketingu a PR získal v ostravské reklamní agentuře, která se v 90. letech věnovala komplexní prezentaci českých vystavovatelů na mezinárodních veletrzích a výstavách a poskytovala reklamní a PR služby předním průmyslovým, obchodním a finančním společnostem v ČR a na Slovensku. Poté působil 15 let ve významné manažerské pozici v Českém rozhlase, kde byl v rámci řízení regionální stanice mimo jiné zodpovědný za přípravu a průběh veřejných zakázek v oblasti stavebních a technologických investic, nákupu materiálu, služeb a dalších komodit. Od počátku roku 2014 pracuje v českém týmu firmy NAR marketing na pozici senior consultant a podílí se na obchodních, akvizičních a konzultačních aktivitách spojených s klientským portfoliem společnosti NAR v českých krajích.

Cjenik i kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Nela Strnisková
gsm: + 420 702 206 116
tel.: +420 255 707 016
e-mail: strniskova@proebiz.com

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Česká republika

Back to Top