SONDA: tentokrát o trendech v nákupu


29. 7. 2021.

online

Pažnja: ovaj događaj se je završio 29. 07 . 2021!

Info

Tentokráte o trendech v nákupu.

SONDA se tentokráte ohlédne za tématy, které rezonovaly nákupním světem v uplynulých měsících. Ukazuje se, že vyjasnění si definic nákupní terminologie napomáhá většímu porozumění při výměně zkušeností, a to je dobře. Poslední měsíce ukazují, že kdo je připraven a není překvapen a vítězí ti nejpřízpůsobivější. Měnící se role nákupu mění požadavky na tým, vznikají nové pozice.

Celou transformaci lemuje jeden společný jmenovatel, bez kterého je prakticky nemyslitelné udržet konkurenceschopnost organizace. Proč je důležité pojmenovat blokátory a proč je nezbytné pochvalně ukazovat na úspěšné příklady dobré praxe?

Efektivita práce, její usnadnění, snižování procesní chybovosti, odbourávání zbytečných procesů nebo snaha o zvýšenou přesnost při rozhodování, to je vytyčená cesta, snad i dočasný cíl. Díky inovacím získáváme tolik potřebný čas, který investujeme do dalších námětů na zlepšení stávajícího, například zvýšený zájem a zohlednění společenské odpovědnosti organizace a jeho promítnutí do strategických cílů společnosti.

O to všem se budeme bavit.

Program

Nákupní slovník

Nákupní strategie

Risk management

Nákupní tým

Digitalizace nákupu, brzdy & hvězdy

Big data v nákupu

Katalogy

Udržitelný nákup

Predavači

Andrzej Kulbiński

Andrzej joined the hotline international team for PROEBIZ eAuction software in the autumn of 2007. After three and a half years he was promoted to eAuction Specialist, a position in which he deals with the most challenging problems concerning eAuctions in both companies and institutions. What’s more, he is also the trainer of administrators and the best-known trainer of the PROEBIZ system.

Jan Jedlička

Průvodce všemi systémy PROEBIZ se zálibou přenášet kouzlo kolektivního know-how za pomoci triků a tipů z praxe při prezentacích. Své poslaní vidí v překonávání strachu při zavádění inovací a elektronických nástrojů do nákupních procesů v privátním i veřejném sektoru. Baví jej imaginovat vizi úspěchu a následně dohlížet na její zhmotnění.

Cjenik i kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top
The Procurement Board works with open cookies. The reason for that is to make it possible to process the data that are necessary for the correct course and evaluation. Learn more about cookies and their settings HERE