AKO SA VYFARBILA NOVELA


27. 7. 2021.

online

Pažnja: ovaj događaj se je završio 27. 07 . 2021!

Info

Braňo Šarmír a jeho hostia Ľubo Kubička z Ministerstva vnútra SR, Ján Kapec z advokátnej kancelárie Havel & Partners a Michal Garaj z hlavného mesta Bratislavy o novele zákona o VO a o obstarávaniach v susedných štátoch EU.

Program

Začiatok: 13:00
časový rámec akcie: 30 min

Moderuje: Branislav Šarmír, hostia: Ľubomír Kubička, Ján Kapec a Michal Garaj

  • Rozhovor, v ktorom bude pro hostí nevyhnutné reflektovať na posledný vývoj plus prijaté rozhodnutia spojené s novelou zákona o VO a prípadne ich komentovať, vysvetľovať a glosovať.

Predavači

Ján Kapec

Ján Kapec se specializuje zejména na veřejné zakázky, PPP projekty, právo stavební a právo nemovitostí, soudní spory a správní právo. V rámci své praxe v oblasti veřejného práva poskytuje právní poradenství jak zadavatelům při přípravě a organizaci veřejných zakázek v souladu se zákonem o veřejných zakázkách, tak i zájemcům a uchazečům při přípravě nabídek, jejich zastupování v rámci využití revizních postupů při vyjednávání a uzavírání smluv nebo při poskytování právních stanovisek. Podílel se na mnoha významných veřejnoprávních a PPP projektech realizovaných na Slovensku a v této oblasti se věnuje také přednáškové a publikační činnosti.

Ľubomír Kubička

After graduating in Law from Bratislava University and working for ten years in business and civil law, Ľubomír made the dramatic leap to public procurement and deals with entering public tenders. He deals with the implementation of public tenders and also does consultation work helping candidates for public tenders. In any spare time that he still has, he fights with the nonsense that surrounds us.

Michal Garaj

He was offered a job in public procurement on his way to Spain, from where Michal Garaj focused on competition for the Slovak Public Procurement Office (PPO). He succeeded in this area and began to address objections in review procedures. Later he was called to the Council of the PPO, where he helped with second level decision-making. After six and a half years he was "transferred" to the team of the Mayor of Bratislava, Matúš Vallo. Since earlier this year he has headed the Public Procurement Department, where he strives to get the highest added value possible.

Branislav Šarmír

Absolvent Fakulty podnikového managementu na Ekonomické univerzitě v Bratislavě. Během své profesní dráhy působil v oblasti marketingu a péče o zákazníky v telekomunikačním, bankovním a IT sektoru. Od roku 2011 se věnuje zadávání veřejných zakázek, nákupu a e-aukcím. Vyhledává příležitosti ke zlepšování procesů, tak aby se zadávání veřejných zakázek zjednodušilo a zpřehlednilo.

Cjenik i kontakt

Webinár je zdarma. Vyplňte, prosím, len registráciu.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top
The Procurement Board works with open cookies. The reason for that is to make it possible to process the data that are necessary for the correct course and evaluation. Learn more about cookies and their settings HERE