Jak na Předběžné tržní konzultace


18. 8. 2021.

online

Registrirajte se

Info

Jak využít Předběžné tržní konzultace ke správnému nastavení veřejné zakázky. Jak vést debatu s odborníky dodavatelů a nastavit požadavky na předmět zakázky co nejlépe, nediskriminačně a přesně podle potřeb zadavatele. Jak se vyhnout chybám, jestli PTK elektronizovat a vzpomeneme bohaté příklady z praxe.

Program

Začátek: 10:00
časový rámec akce: 40 min

Moderuje: Jan Vítová
Hosté: Iveta Janečková, úsek ředitele nákupu a investic, Dopravní podnik Ostrava
Kateřina Koláčková, ředitelka společnosti OTIDEA avz

Predavači

Kateřina Koláčková

Svému poslání, které spočívá v mimořádně aktivní podpoře změn nákupního chování zadavatelů a zjednodušení a zrychlení nákupních procesů, se Kateřina Koláčková věnuje 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. V oblasti elektronizace veřejných zakázek má rozhodně čím inspirovat. Vždyť od roku 2006 ve své společnosti Otidea proškolila více než 10 tisíc zadavatelů a úspěšně realizovala tendry převyšující hodnotu 5 miliard korun.

Symbolický návrat ke kořenům je jedním z motivů profesní cesty Jany Vítové, která byla v roce 1990 vůbec prvním zaměstnancem firmy NAR marketing. Přestože po dvou letech odešla a začala podnikat, v roce 2007 přijala nabídku vrátit se zpět a od té doby úspěšně rozšiřuje řady uživatelů softwaru PROEBIZ. Je vedoucí konzultačního týmu neboli country manažerem pro Moravu, část východních Čech a Vysočinu.

Registrirajte se

Kontakt osoba

Ostali


Cjenik i kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Eva Kudelová
gsm: +420 702 263 580
tel.: +420 597 587 136
e-mail: kudelova@proebiz.com

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Česká republika

Back to Top