SONDA: tentokrát o měnící se roli nákupního týmu


30. 9. 2021.

online

Pažnja: ovaj događaj se je završio 30. 09 . 2021!

Info

Tentokráte o měnící se roli nákupu

Business Inteligence a rostoucí tlak na zpracování big dat se projeví v potřebě nových specializací v rámci nákupního týmu, začnou vznikat nové úzce zaměřené pozice.

Vincent F. Delke, profesor Univerzity of Twente v Holandsku vypracoval studii o budoucích rolích a kompetencích nákupního týmu v éře Průmyslu 4.0. Společně se podíváme na některé závěry.

Zavedení inovací v nákupu šetří časový fond. Uspořený čas umožňuje zvyšovat přidanou hodnotu nákupu v organizaci, například nákupem inovativních startupů nebo zaměřením se na otázky udržitelnosti v nákupu.

Program

Začátek: 13:00
časový rámec akce: max 20 min, spíše méně :)

Moderují: Jan Jedlička & Andrzej Kulbiński

O business inteligenci

O projektu PERSIST: Purchasing-Education-Research-Syndicate-Industry_4.0-Skills-Transfer

Dovednosti a role v nákupu v éře 4.0

Nákup startupů a otázky udržitelnosti

Predavači

Andrzej Kulbiński

Andrzej joined the hotline international team for PROEBIZ eAuction software in the autumn of 2007. After three and a half years he was promoted to eAuction Specialist, a position in which he deals with the most challenging problems concerning eAuctions in both companies and institutions. What’s more, he is also the trainer of administrators and the best-known trainer of the PROEBIZ system.

Jan Jedlička

Průvodce všemi systémy PROEBIZ se zálibou přenášet kouzlo kolektivního know-how za pomoci triků a tipů z praxe při prezentacích. Své poslaní vidí v překonávání strachu při zavádění inovací a elektronických nástrojů do nákupních procesů v privátním i veřejném sektoru. Baví jej imaginovat vizi úspěchu a následně dohlížet na její zhmotnění.

Cjenik i kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top
The Procurement Board works with open cookies. The reason for that is to make it possible to process the data that are necessary for the correct course and evaluation. Learn more about cookies and their settings HERE