Stavební zakázky a eAukce


22. 9. 2021.

online

Pažnja: ovaj događaj se je završio 22. 09 . 2021!

Info

Jsou zadavatelé, kteří většinu svých stavebních zakázek hodnotí pomocí eAukce, ale také zadavatelé, kteří o tom nechtějí ani slyšet a argumentují tím, že to nejde. Ale proč by to nešlo? Jaké jsou důvody? A jaké jsou zkušenosti těch, kteří to běžně dělají? Kde může hodnocení eAukcí v zadávacím řízení být naopak velmi prospěšné? O tom všem si budeme povídat s Tomášem Šturalou, který se administraci a elektronizaci zakázek a eAukcím věnuje přes 8 let a má ty správné zkušenosti pro dané téma.

Program

Začátek: 10:00
časový rámec akce: 40 min

Moderuje: Jan Vítová
Host: Tomáš Šturala, ředitel společnosti OPTIMAL consulting s.r.o.

Predavači

Tomáš Šturala

This year Tomáš Šturala transferred his long-term experience in public to the private sector. He was Director of Real Estate in Znojmo from 2011, where he was behind the digitalisation of public procurement, which saved the city a lot of money. Now he’s dedicated to providing services to both municipalities and the private sector. He helps them overcome any difficulties posed in procurement. In this year alone he has handled the administration of public tenders worth almost 750 million crowns.

Symbolický návrat ke kořenům je jedním z motivů profesní cesty Jany Vítové, která byla v roce 1990 vůbec prvním zaměstnancem firmy NAR marketing. Přestože po dvou letech odešla a začala podnikat, v roce 2007 přijala nabídku vrátit se zpět a od té doby úspěšně rozšiřuje řady uživatelů softwaru PROEBIZ. Je vedoucí konzultačního týmu neboli country manažerem pro Moravu, část východních Čech a Vysočinu.

Cjenik i kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Eva Kudelová
gsm: +420 702 263 580
tel.: +420 597 587 136
e-mail: kudelova@proebiz.com

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Česká republika

Back to Top
The Procurement Board works with open cookies. The reason for that is to make it possible to process the data that are necessary for the correct course and evaluation. Learn more about cookies and their settings HERE