IMPLEMENTACE KATALOGU V SUEZ


13. 10. 2021.

online

Pažnja: ovaj događaj se je završio 13. 10 . 2021!

Info

Před zahájením implementace procesu katalogového nákupu, musíme učinit hodně důležitých rozhodnutí. Před zahájením integrace katalogové webové aplikace na interní systém, v tomto případě na SAP, je potřeba udělat další přesná mapování potřeb. Tento stream je o zkušenostech s reálnou implementací, před kterou jsme tato rozhodnutí pečlivě udělali, ale realita byla jiná a museli jsme je během procesu opravit. Co se dělo, a jaké zkušenosti jsme tím získali, odpovíme během streamu.

Program

Začátek: 13:00
časový rámec akce: 40 min

Moderuje: Jana Vítová
Hosté: Bronislava Kořená, manažerka centrálního nákupu SUEZ CZ & Lukáš Vyskočil, projektový manager PROEBIZ MARQUET

Predavači

Bronislava Kořená

Bronislava je absolventkou Slezské Univerzity v Opavě, obor Angličtina. Svou profesní kariéru začala jako e-aukční specialistka a indirect-nákupčí ve společnosti Honeywell. V roce 2013 nastoupila na pozici strategické nákupčí do společnosti SUEZ CZ specializující se na oběhové hospodářství. V současné době působí jako manažerka centrálních nákupů ve společnosti SUEZ CZ a zaměřuje se na navrhování nákupních strategií a zefektivnění interních pravidel a procesů ve firmě SUEZ CZ.

Symbolický návrat ke kořenům je jedním z motivů profesní cesty Jany Vítové, která byla v roce 1990 vůbec prvním zaměstnancem firmy NAR marketing. Přestože po dvou letech odešla a začala podnikat, v roce 2007 přijala nabídku vrátit se zpět a od té doby úspěšně rozšiřuje řady uživatelů softwaru PROEBIZ. Je vedoucí konzultačního týmu neboli country manažerem pro Moravu, část východních Čech a Vysočinu.

Lukáš Vyskočil

Věčně pozitivní, věčně usměvavý a s nezlomnou vůlí, to je Lukáš. Velkou část působení v PROEBIZ strávil na IT oddělení, kde se do myslí ostatních zapsal jako jednoznačně nejspolečenštější člen ze všech ajťáků i developerů. Následovala roční štace v obchodním týmu a setkávání s klienty, situovaná jako příprava pro současnou pozici. Dnes je projektovým manažerem systému MARQUET, kde naplno uplatňuje nabyté zkušenosti z IT a obchodu, protože rozumí oběma jazykům, a to jak tomu analyticky-vývojářskému, tak i tomu klientskému. V podstatě působí jako tlumočník mezi těmito světy, které sice mluví stejnou řečí, ale obtížněji si rozumí. Projekt MARQUET adoptoval jako své dítě a jeho vývoj zastřešuje.

Cjenik i kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Eva Kudelová
gsm: +420 702 263 580
tel.: +420 597 587 136
e-mail: kudelova@proebiz.com

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Česká republika

Back to Top
The Procurement Board works with open cookies. The reason for that is to make it possible to process the data that are necessary for the correct course and evaluation. Learn more about cookies and their settings HERE