FINÁLE NOVELY O VO I.


12. 10. 2021.

online

Pažnja: ovaj događaj se je završio 12. 10 . 2021!

Info

Souhrn informací, názorů a přístupů, které se podařilo k projednávané slovenské novele zákona o verejnom obstavávaní koncentrovat do tří mimořádných vysílání ve snaze „udělat si v tom jasno“.

Program

Začátek: 14:00
časový rámec akce: 30 min

Moderuje: Kristina Kaplanová, PROEBIZ
Hostia: Katarína Grejták Bednáriková, Jozef Bálint

Predavači

Katarína Grejták Bednáriková

Vystudovala právo a politologii a po letech působení v IT sektoru jako business consultant vyměnila pole působnosti za veřejné zakázky, zpočátku v oblasti elektronizace procesu zadávání veřejných zakázek a později v roli konzultanta pro oblast veřejných zakázek. V minulosti působila v poradním orgánu předsedkyně slovenského Úřadu pre veřejné obstarávanie, dnes je členem výkonné rady Unie profesionálů veřejných zakázek.

Jozef Bálint

Právník a nákupce, který se oblasti veřejných zakázek věnuje od roku 2013. Pracoval na slovenském Úřadu pre verejné obstarávanie jako kontrolor a později se specializoval na firemní sektor a společnosti, povinné obstarávat i podle zákona o veřejných zakázkách. Naposledy působil ve společnosti OLO, a.s. jako vedoucí nákupu.

Kristina Kaplanová

Až na několik let, které pracovně strávila v zahraničí, patří mezi kmenové zaměstnance společnosti NAR marketing. Od roku 2000 se podílí na implementaci e-aukčního nástroje TENDERBOX PROEBIZ do prvních výrobních společností a institucí na Slovenském trhu a od roku 2013 také na vývoji, implementaci a zdokonalení systému JOSEPHINE, který se stal po státním systému EVO dvojkou na trhu. Elektronizaci má jako koníčka a posouvání hranic v e-procuremente bere vždy jako výzvu.

Cjenik i kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top
The Procurement Board works with open cookies. The reason for that is to make it possible to process the data that are necessary for the correct course and evaluation. Learn more about cookies and their settings HERE