Vánoční trhy a eAukce


29. 9. 2021.

online

Pažnja: ovaj događaj se je završio 29. 09 . 2021!

Info

Prodejní eAukce mají širokou škálu využití. V Brně a ve Zlíně se rozhodli využít možnost vydražení pronájmů stánků na Vánoční trhy. O tom, jak proběhla příprava, jak byly nastaveny podmínky účasti, jaké byly reakce uchazečů a vyhlašovatele a jaký byl celkový přínos tohoto rozhodnutí budeme debatovat se zástupci vyhlašovatelů.

Program

Začátek: 13:00
časový rámec akce: 30 min

Moderuje: Jan Cudlín
Host: Eva Manišová, vedoucí oddělení cestovního ruchu, Město Zlín

Predavači

Eva Manišová

Jejím zaměřením je již léta cestovní ruch. Mezi její další pracovní činnosti spadá i organizace některých městských kulturních akcí, z nichž největší je Vánoční jarmark. Právě díky jemu si poprvé vyzkoušela eAukci na pronájem stánků s občerstvením, kdy uvítala zjednodušení a zpřehlednění procesu výběru prodejců. Proto eAukce využívají i v dalších letech.

Jan Cudlín

In the autumn of 2015 he became a member of the PROEBIZ Moravian Team. Currently, he’s a PROEBIZ trainer, teaching and helping to solve the most complex digitalisation issues and to implement solutions in both companies and institutions. He says about himself that his only attribute greater than his brilliance at everything he turns his hand to is his remarkable modesty :)

Cjenik i kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Eva Kudelová
gsm: +420 702 263 580
tel.: +420 597 587 136
e-mail: kudelova@proebiz.com

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Česká republika

Back to Top
The Procurement Board works with open cookies. The reason for that is to make it possible to process the data that are necessary for the correct course and evaluation. Learn more about cookies and their settings HERE