Je DNS cesta?


04. 11. 2021

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 04. 11 . 2021!

O akci

Jsou zkušenosti s využitím DNS vážně tak pozitivní, jak je slyšet na workshopech? Je to cesta ke zrychlení všech opakovaných zakázek na dodávky a služby?

Program

Moderuje: Jana Vítová
Hosté: Richard Vereš, starosta městského obvodu Slezská Ostrava; Naďa Voráčová, manažerka VZ rektorátu Masarykovy univerzity;
Jan Zahálka, právník, specialista na VZ;

Start: 13:00

Přednášející

Naďa Voráčová

Byla u toho, když na Masarykově univerzitě v Brně v roce 2010 přecházeli na elektronické zadávání veřejných zakázek a zaváděli dynamické nákupní systémy. Dnes je Naďa Voráčová manažerkou veřejných zakázek na univerzitním rektorátu, kde vyhledává nová řešení. V posledních letech pracovala na doplnění DNS o smlouvy s rámcovým prvkem, dále na soutěžích pomocí elektronických katalogů či na zavedení interního e-shopu pro kompletní elektronizaci centrálních nákupů.

Richard Vereš

Jeden z nejmladších starostů v zemi řídí dvaadvacetitisícovou Slezskou Ostravu. Před nástupem do funkce se zabýval veřejnými zakázkami v advokátní kanceláři HAVEL & PARTNERS. V gesci je má nyní i na svém úřadě. Za dva roky ve funkci zvládl zprofesionalizovat tým obecních zakázkářů, zefektivnit proces zadávání veřejných zakázek a otevřít menší zakázky novým dodavatelům zavedením dynamických nákupních systémů.

Jan Zahálka

Bezpečně se s ním můžete setkat všude tam, kde jde o aktivní podporu a prohlubování znalostí v oblasti veřejných zakázek, elektronizace a využívání eAukcí při hodnocení dodavatelských nabídek. Jan Zahálka je právním expertem se specializací na zdravotnictví, hlavně na agendu úhrad, problematiku zdravotnických prostředků a nákupů ve zdravotnictví. V rámci poskytování poradenství zákonodárcům navrhl a prosadil „uživatelskou novelizaci“ zákona o veřejných zakázkách.

Jana Vítová

Symbolický návrat ke kořenům je jedním z motivů profesní cesty Jany Vítové, která byla v roce 1990 vůbec prvním zaměstnancem firmy NAR marketing. Přestože po dvou letech odešla a začala podnikat, v roce 2007 přijala nabídku vrátit se zpět a od té doby úspěšně rozšiřuje řady uživatelů softwaru PROEBIZ. Je vedoucí konzultačního týmu neboli country manažerem pro Moravu, část východních Čech a Vysočinu.

Ceník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE