Aukční specialisté


19. 01. 2022

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 19. 01 . 2022!

O akci

S Milanem Kaplanem a jeho hostem o tendrech a aukcích.

Program

Začátek: 10:00
časový rámec akce: 30 min

Moderuje: Milan Kaplan, PROEBIZ
Host: Barbora Konšálová, MONDI

Přednášející

Barbora Konšalová

Barbora Konšalová má zkušenosti nejen z ne-chemického nákupu, ale i letitou praxi v oblasti nákupu anorganické chemie. Její odpovědnost zahrnuje průřezově nákup od bezproblémových položek, přes substituční a úzkoprofilové komodity až po strategické položky, z kterých aktuálně realizuje zejména tendry na dodavatele energie a tepla. Členové jejího nákupního týmu zajišťují kromě standardních komodit i výběrová řízení na přepravu, technické a kapalné plyny. Barboře nechybí praxe a zkušenosti také v oblasti prodejních aukcí. Za zmínku jistě stojí i její klíčový podíl na úspěšné systémové implementaci elektronického systému PROEBIZ, s jehož pomocí generuje mateřské společnosti nemalé úspory.

Milan Kaplan

Marketingový specialista, konzultant a vedoucí projektu PROEBIZ, který své zkušenosti prezentuje na konferencích v Česku, na Slovensku a v Polsku. V devadesátých letech Milan Kaplan založil firmu NAR specializující se na marketingové procesy v průmyslových podnicích. Následně začala vyvíjet a prosazovat v praxi e-bizové technologie, jako je výběr dodavatelů formou eAukce a elektronizace nákupních procesů. Projekt, který dostal název PROEBIZ, je nyní nejrozšířenějším eAukčním prostředím a zdrojem know-how v celé střední Evropě.

Ceník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE