Techniky efektivního vyjednávání #2


25. 01. 2022

online

Registrovat se

O akci

Petr Kazík vás provede nástrahami (manažerského) vyjednávání, pojmenuje nejčastější chyby, popíše, jak se jim vyhnout a které vyjednávací techniky považuje důležité k osvojení, abychom vyjednávali efektivně.

Program

Začátek: 10:00
časový rámec akce: 30 min

Moderuje: Petr Kazík

Přednášející

Petr Kazík

Petr se věnuje manažerské, pedagogické a lektorské činnosti. Přestože vystudoval ekonomii a půlku svého profesního života vykonával různé manažerské funkce v oblasti obchodu, marketingu a TOP managementu (finalista soutěže „Manažer roku 2014“), neustále se věnoval vzdělávání. Před dvaceti lety založil vzdělávací a poradenské společnosti AHRA. Působil jako konzultant, lektor a kouč ve více než dvou stech významných společnostech ČR. V současné době vykonává také funkci prezidenta České manažerské asociace. Jako mecenáš se stará od roku 2016 o Permoník Choir Karviná, což je světově úspěšné sdružení 7 pěveckých sborů.

Registrovat se

Účastník

Ostatní


Ceník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Česká republika

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE