Podpis elektroniczny w praktyce


26. 01. 2022

online

Registrovat se

O akci

Podpis elektroniczny – świetne narzędzie czy zło konieczne? Dyskusja o praktycznym wykorzystaniu podpisu elektronicznego na terenie: Polski, Czech i Słowacji.

Program

Początek: 09:00
ramy czasowe: 30 min

Moderuje: Piotr Krompiewski - PROEBIZ, Zygmunt Kopacz – Open Nexus

Přednášející

Zygmunt Kopacz

Posiada 8-letnie doświadczenie w logistyce i zakupach. Karierę zaczynał w przemyśle ciężkim, zarządzając remontową stocznią śródlądową. Realizował projekty optymalizacji kosztów zakupów i organizacji logistyki w przemyśle ciężkim, motoryzacyjnym i bankowym. Wdrożył z sukcesem platformy zakupowe w ponad 100 firmach.

Marta Skalińska

Marta získávala své profesní zkušenosti v mezinárodním prostředí velkých společností v různých zemích světa. Měla tu příležitost nabýt spoustu dovedností v různých oborech - vztahy se zákazníky, prodeje i mezd a lidských zdrojů. Podílela se na projektech souvisejících s implementací, automatizací a robotizací různých systémových a provozních procesů. Má ráda výzvy a hledání nekonvenčních řešení.

Piotr Krompiewski

Mezi zkušené bardy na veřejné zakázky a ostatní eTendry patří ve společnosti NAR marketing Piotr Krompiewski. Jakožto bývalý profesionální voják se vydal na misi v oblasti elektronizace v roce 2013. Nejprve se stal „styčným důstojníkem“ ve vývojovém týmu JOSEPHINE, který pracuje na přípravě zakázek ve veřejném sektoru. Od roku 2017 je duchem i srdcem polského obchodního týmu. Členem polské armády, kde dosáhl hodnosti velitele čety, byl takřka 11 let.

Registrovat se

Účastník

Ostatní


Ceník a kontakt

Ze względu na wyjątkową sytuację w naszym kraju, szkolenie jest bezpłatne. Prosimy jedynie o wypełnienie rejestracji.

Kontakt:
Patrycja Fulneczek
tel.: +48 517 071 485
e-mail: fulneczek@proebiz.com

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Czechy

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE