Aukční specialisté


17. 05. 2022

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 17. 05 . 2022!

O akci

S Milanem Kaplanem a jeho hostem o tendrech a aukcích.

Program

Začátek: 10:00
časový rámec akce: 30 min

Moderuje: Milan Kaplan
Host: Petr Toláš, AGC

Přednášející

Petr Toláš

Vystudoval Vysokou školu báňskou v Ostravě, obor povrchové dobývací stroje. Následně pracoval v Chemopetrolu a.s., sekce údržba. Od 1993 do roku 2001 pracoval pro výrobce automobilových skel Glaverbel Czech, závod Splintex na pozici manažera nákupu a od roku 2001 zastává pozici Regionálního manažera nákupu pro Českou republiku, Polsko a Slovensko ve společnosti AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group. Zaměřuje se na vedení a motivaci mezinárodního týmu specialistů nákupu, nákup zemního plynu, el. energie, strojů a technologických zařízení, technických plynů, sklářských surovin a v posledních letech na elektronizaci nákupních procesů ve společnosti s objemem nákupu ve výši 2 miliardy korun.

Milan Kaplan

Marketingový specialista, konzultant a vedoucí projektu PROEBIZ, který své zkušenosti prezentuje na konferencích v Česku, na Slovensku a v Polsku. V devadesátých letech Milan Kaplan založil firmu NAR specializující se na marketingové procesy v průmyslových podnicích. Následně začala vyvíjet a prosazovat v praxi e-bizové technologie, jako je výběr dodavatelů formou eAukce a elektronizace nákupních procesů. Projekt, který dostal název PROEBIZ, je nyní nejrozšířenějším eAukčním prostředím a zdrojem know-how v celé střední Evropě.

Ceník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE