Ocena dostawców


31. 05. 2022

online

Registrovat se

O akci

Dobry stosunki z dostawcami są bardzo ważne. Będziemy omawiać w jaki sposob budować oraz utrzymywać dobre relacje w dziale zakupów.

Program

Początek: 09:00
ramy czasowe: 30 min

Moderuje: Marta Skalińska
Goście: Martin Kapler i Leszek Pisiałek

Přednášející

Leszek Pisiałek

Jest związany z zakupami od 1999 roku, czyli już ponad 21 lat - na początku jako specjalista / kupiec, a od 2003r na stanowiskach kierowniczych i dyrektorskich. Od 1999 roku jest związany z branżą budowlaną. Zarządzał działami zakupów w dużych firmach międzynarodowych takich jak Hydrobudowa-6 (grupa Bilfinger Berger), Mota Engil, Eiffage (ponad 12 lat jako dyrektor ds. Zakupów). Obecnie (od ok. 2,5 roku) pracuje jako Dyrektor ds. Zakupów w Bielskim Przedsiębiorstwie Budownictwa Przemysłowego S.A. Zarządzał i zarządza zespołami zakupowymi od kilku do kilkunastu osób. Miał okazję poznać różne formy i zasady procesów kontrakcji. Tworzył od podstaw zespoły zakupowe i procedury zakupowe. W swojej pracy stosuje tradycyjne procesy zakupowe jak i procesy oparte o nowoczesne elektroniczne narzędzia (np. platformy zakupowe). Uwielbia negocjować oraz dzielić się swoją wiedzą.

Martin Kapler

V oblasti nákupu působí od roku 2008. Pracoval pro společnosti, jakými jsou Eiffage Polska Budownictwo SA, Eiffage Construction ČR, ArcelorMittal Ostrava & ArcelorMittal Polska. V současné době je manažerem nákupu materiálu a služeb ve společnosti Kofola ČeskoSlovensko, včetně dceřiných společností HOOP Polska či UGO. Ve všech předchozích zaměstnáních bylo zavedení e-aukcí a e-poptávek jedním ze základních kroků ke zvýšení efektivity nákupu a zároveň zvýšení transparentnosti. Největší výzvou pro něj byla a stále je implementace elektronických nástrojů v oblasti nákupu stavebních prací a technologií.

Marta Skalińska

Marta získávala své profesní zkušenosti v mezinárodním prostředí velkých společností v různých zemích světa. Měla tu příležitost nabýt spoustu dovedností v různých oborech - vztahy se zákazníky, prodeje i mezd a lidských zdrojů. Podílela se na projektech souvisejících s implementací, automatizací a robotizací různých systémových a provozních procesů. Má ráda výzvy a hledání nekonvenčních řešení.

Registrovat se

Účastník

Ostatní


Ceník a kontakt

Ze względu na wyjątkową sytuację w naszym kraju, szkolenie jest bezpłatne. Prosimy jedynie o wypełnienie rejestracji.

Kontakt:
Patrycja Fulneczek
tel.: +48 517 071 485
e-mail: fulneczek@proebiz.com

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Czechy

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE