Procurement Dictionary


23. 06. 2022

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 23. 06 . 2022!

O akci

The dictionary we are going to be present, is different from all those already published as it primarily builds on practice and experience of the experts in procurement field. It unifies the terminology and interpretation of individual terms that are supplemented by specific experiences and approaches of many professionals, who are representing many disciplines across Europe, multiplying its added value.

Program

Moderated by: Ivana Ondruchová
Guests: Daniela Bridziková and Asja Bahor
Start: 13:00, lenght: 30 min

Přednášející

Asja Bahor

Asja je zkušenou konzultantkou v oblasti digitální transformace se specializací na implementaci SAP Ariba Strategic Sourcing Suite (SAP Ariba Sourcing, Contract Management, SLP, Risk) pro regionální i globální klienty z různých odvětví.

Daniela Bridziková

Daniela má více než desetiletou praxi z rozličných nákupních sourcingových pozic v prostředí různých firem jako jsou např. Hewlett-Packard, ČD Telematika, GE Aviation Czech nebo PENTA Hospitals CZ, kde také v současné chvíli zastává pozici Nákupního specialisty s odpovědností za výběr dodavatelů a výběrová řízení v oblasti Facility Managementu (s náklady přes 130mil. Kč). Zabývá se také implementaci e-aukcí v dodavatelském řetězci.

Ivana Ondruchová

V rámci projektu PROEBIZ působila po dobu čtyř let jako odborný lektor a administrátor se specializací na problematiku eAukcí ve firemním a veřejném sektoru, kde pomáhala českým a zahraničním klientům projektu PROEBIZ s nejsložitějšími e-aukčními případy. V současné době se věnuje dramaturgii PROCUREMENT BOARD TV, kde působí také jako moderátor pořadů pro odbornou veřejnost nákupu.

Ceník a kontakt

The entry is free of charge

Contact:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Czech Republic

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE