Słownik zakupowy vol. 10


28. 06. 2022

online

Registrovat se

O akci

Słownik zakupowy prezentuje pojęcia związane z zakupami i przedstawia je od strony praktycznej. Istnieje możliwość uczenia się na błędach innych, a także śledzenia trendów. Nieoczekiwane zjawiska rynkowe niosą ze sobą również konieczność reagowania w inny sposób niż ten, do którego jesteśmy przyzwyczajeni podczas zakupów. Pojęcia, o których mówimy, będą częścią słownika zakupów elektronicznych, uzupełnione o wnikliwe komentarze.

Program, w którym w sposób obrazowy omawiane są pojęcia związane z tematyką zakupów oraz zamówień publicznych. Wypowiadać sie na ten temat będą eksperci z działów zakupów i nie tylko.

Program

Początek: 09:00
ramy czasowe: 30 min

Moderuje: Marta Skalińska Gość: Monika Podgórska

Přednášející

Monika Podgórska

Kierownik ds. zakupów strategicznych i Negocjator Biznesowy CCC Group. Z zakupami i logistyką związana jest od 2007 roku. Wizjonerka, pasjonatka negocjacji. i biznesu, a do tego jest również certyfikowanym negocjatorem biznesowym, posiada certyfikat "Certified International Professional Negotiator" wydany przez Amerykański Instytut Certyfikacyjny.Od wielu lat rozwija się w obszarze negocjacji, a co za tym idzie psychologii i efektywnego komunikowania się. W ramach negocjacji w Grupie Kapitałowej CCC prowadzi rozmowy w zakresie zakupów towarów i usług z obszarów: marketingu, IT, inwestycji, logistyki, usług transportowych w tym kurierskich, morskich i lotniczych. Monika interesuje się zarządzaniem nowoczesnym, empatycznym i nastawionym na rozwój pracownika, firmy oraz siebie.

Marta Skalińska

Marta získávala své profesní zkušenosti v mezinárodním prostředí velkých společností v různých zemích světa. Měla tu příležitost nabýt spoustu dovedností v různých oborech - vztahy se zákazníky, prodeje i mezd a lidských zdrojů. Podílela se na projektech souvisejících s implementací, automatizací a robotizací různých systémových a provozních procesů. Má ráda výzvy a hledání nekonvenčních řešení.

Registrovat se

Účastník

Ostatní


Ceník a kontakt

Ze względu na wyjątkową sytuację w naszym kraju, szkolenie jest bezpłatne. Prosimy jedynie o wypełnienie rejestracji.

Kontakt:
Patrycja Fulneczek
tel.: +48 517 071 485
e-mail: fulneczek@proebiz.com

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Czechy

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE