Aukční specialisté


12. 07. 2022

online

Registrovat se

Program

Začátek: 11:00
časový rámec akce: 30 min

Moderuje: Milan Kaplan
Host: Karel Jaroměřský

Přednášející

Karel Jaroměřský

V současnosti pracuje na pozici ředitele centrálního nákupu ve společnosti První brněnská strojírna Velká Bíteš, a. s., předního českého výrobce v leteckém průmyslu a přesných odlitků . Elektronické aukce využil jako jeden z prostředků centralizace nákupních procesů. S nákupem a logistikou má bohaté zkušenosti ze společnosti HESTEGO, a. s., kde působil na pozicích manažera logistiky a vedoucího strategického nákupu. „Připravenost nákupních týmů na nečekané situace se jasně ukázala v době pandemie COVID-19 a ještě silněji po ní. Jestli někdo do té doby pochyboval o strategické roli nákupu, tak nyní už snad konečně pochopil…“.

Milan Kaplan

Marketingový specialista, konzultant a vedoucí projektu PROEBIZ, který své zkušenosti prezentuje na konferencích v Česku, na Slovensku a v Polsku. V devadesátých letech Milan Kaplan založil firmu NAR specializující se na marketingové procesy v průmyslových podnicích. Následně začala vyvíjet a prosazovat v praxi e-bizové technologie, jako je výběr dodavatelů formou eAukce a elektronizace nákupních procesů. Projekt, který dostal název PROEBIZ, je nyní nejrozšířenějším eAukčním prostředím a zdrojem know-how v celé střední Evropě.

Registrovat se

Účastník

Ostatní


Ceník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE