ICT ve veřejných zakázkách


13. 07. 2022

online

Registrovat se

Program

Moderuje: Adam Gromnica, MPSV
Host: Martin Rajman, ČT
Start: 10:00, délka: 30 min

Přednášející

Martin Rajman

Martin Rajman vede oddělení centrálních nákupů v České televizi a ve své praxi uplatňuje neotřelé nápady a postupy směřující zejména k zajištění odpovídající kvality plnění (jako například v případě nákupu služeb úklidu nebo ostrahy). Kvalitu v širších souvislostech hledá i v zakázkách v oblasti ICT. Jak se vypořádává s výzvami, které nákup výpočetní a kancelářské techniky může přinášet? Kde se inspiruje? Jaké nástroje používá?

Adam Gromnica

Věnuje se zejména přednáškové činnosti a publikacím a rád by byl svědkem toho, aby se tématu udržitelnosti a udržitelných nákupů výrazněji zhostily univerzity a další instituce vědy a výzkumu. Podílel se na několika mezinárodních projektech včetně průzkumu reformních návrhů na transformaci přístupu k veřejné kupní síle nebo mapování možností a praxe zapojování sociálních podniků do dodávek veřejným zadavatelům.

Registrovat se

Účastník

Ostatní


Ceník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE