Is traditional procurement negotiation dead?


19. 07. 2022

online

Registrovat se

O akci

This year's events have ravaged personal negotiations and within a few weeks replaced them with electronic ones. The role of tendering-negotiation software has grown. Is this permanent? Where will we go next year? We will attempt to respond to the question posed by Angus McIntosh on Linkedin: "IS TRADITIONAL PROCUREMENT NEGOTIATION DEAD?"

Program

Start: 13:00, lenght: 30 - 45 minutes

Moderated by: Tomáš Trenkler
Guests: Jacek Jarmuszczak, Martin Zelinka, Angus McIntosh

Přednášející

Martin Zelinka

Z pozice Head Of Global Commodity Management nadnárodního koncernu Siemens Energy zaštiťuje strategický vývoj a implementaci procesů zajišťování zdrojů například pro výrobní závody průmyslových parních turbín, průmyslových generátorů a plynových motorů po celém světě. Je respektovaným odborníkem pro oblast centralizace nákupu a řízení projektů v oblasti zavádění nových nákupních nástrojů a postupů. Dříve své zkušenosti čerpal také například v nákupních týmech energetické skupiny RWE.

Angus McIntosh

Angus McIntosh má bohaté profesní zkušenosti z oblasti firemního nákupu. Kariéru odstartoval ve společnosti Mars začátkem devadesátých let, kde obstarával většinu zdrojů, včetně přímých materiálů, komodit a médií. V roce 2006 se stal výkonným prezidentem pro nákup ve společnosti Mars Petcare v Evropě a od roku 2013 zastával funkci globálního ředitele nákupu ve společnosti Beiersdorf (výrobce Nivea a dalších známých značek). V současnosti Angus pracuje jako nezávislý konzultant a pomáhá firmám zlepšit jejich strategické zdroje a vyjednávací schopnosti.

Jacek Jarmuszczak

Praktik a zkušený manažer nákupu, expert ve vyjednáváních a stratég pro vytváření úspor na mezinárodních trzích. Svou profesní kariéru zahájil v polských společnostech FMCG, pro které vedl nákupní jednání s dodavateli z celého světa. Později jako vedoucí oddělení elektronického zadávání zakázek ve skupině Carlsberg řídil tým, který každoročně realizoval asi 600 výběrových řízení pro všechny továrny po celém světě. Jako Global Category Manager ve skupině Carlsberg vytvořil nákupní strategii a jednal s klíčovými dodavateli v nejnáročnější oblasti nákupu: IT, profesionální služby a vozový park, a to jako odborník v oblasti elektronických aukcí a systémů řízení elektronických zakázek. Má praktické zkušenosti s implementací a zlepšováním elektronických nástrojů podporujících oblast nákupu (hodnocení dodavatelů, správa smluv, vnitřní poptávka, elektronické aukce).

Tomáš Trenkler

Prostředí strojíren, kde pracoval devět let a kde také začal využívat eAukce při výběrových řízeních, vyměnil v roce 2006 za roli jednoho z hlavních velvyslanců projektu PROEBIZ. Jeho renomé šíří Tomáš Trenkler dlouhodobě zejména v zahraničí.

Registrovat se

Účastník

Ostatní


Ceník a kontakt

The entry is free of charge

Contact:
Daniela Vyvialová
E-mail: vyvialova@proebiz.com
GSM: +420 702 260 584

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Czech Republic

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE