Purchasing Strategy Creation


26. 07. 2022

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 26. 07 . 2022!

O akci

Today, purchasing roles and strategies are changing and expanding dramatically. The purchasing department has a unique position between the needs of all internal customers and the portfolio of external suppliers. Thanks to this, it is now possible to use this relationship to obtain new values required by corporate management such as innovation from the supplier, environmental policy or risk management and the benefits of new solutions to mitigate the risks we face.

Program

Moderated by: Jan Hirsh, guests: Jacek Jarmuszczak, Marcin Zborowski
Start: 13:00, lenght: 60 min


1) What does “purchasing strategy “mean?

2) On what basis is it created?

3) How do you involve your team? How do you motivate your team? How do you share the goals with the team?

Přednášející

Marcin Zborowski

Marcin has 18 years’ experience in various purchasing functions. 17 years in Royal Philips/Philips Lighting/Signify – a company undergoing severe restructurings and technological revolutions over all those years. He has been purchasing manager in Thule Poland since January 2020. He enjoys sharing knowledge and observations from his ongoing procurement journey as well as learning from others during procurement conferences and forums.

Jacek Jarmuszczak

Praktik a zkušený manažer nákupu, expert ve vyjednáváních a stratég pro vytváření úspor na mezinárodních trzích. Svou profesní kariéru zahájil v polských společnostech FMCG, pro které vedl nákupní jednání s dodavateli z celého světa. Později jako vedoucí oddělení elektronického zadávání zakázek ve skupině Carlsberg řídil tým, který každoročně realizoval asi 600 výběrových řízení pro všechny továrny po celém světě. Jako Global Category Manager ve skupině Carlsberg vytvořil nákupní strategii a jednal s klíčovými dodavateli v nejnáročnější oblasti nákupu: IT, profesionální služby a vozový park, a to jako odborník v oblasti elektronických aukcí a systémů řízení elektronických zakázek. Má praktické zkušenosti s implementací a zlepšováním elektronických nástrojů podporujících oblast nákupu (hodnocení dodavatelů, správa smluv, vnitřní poptávka, elektronické aukce).

Jan Hirsch

Jan sbírá zkušenosti z mezinárodního nákupu a logistiky již od roku 1995. Vedl nákupní týmy v menších i větších společnostech jako např. Unipetrol, KUKA a BLANCO. Věnuje se projektům v procesním řízení, mapování a analýze, zlepšování procesů, předávání zkušeností, lektorské činnosti, překladům, vzdělávání v osobním rozvoji a také vlastnímu B2C projektu. V posledním jmenovaném spojuje svou oblibu v dobrém pivu a plnění tvůrčí touhy v grafice. Žije v malé vesničce v Krušných horách a nejraději se po nich prochází s partnerkou a se psem. Hraje na basu a zpívá v thrashmetalové kapele. Mimo jiné má také rád Pratchetovu Zeměplochu, její postavy a příběhy.

Ceník a kontakt

The entry is a free of charge

Contact:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Czech Republic

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE