Risk management (EN)


28. 07. 2022

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 28. 07 . 2022!

O akci

The event “RISK management and how to profit from everything that 2020 brought” will provide a look back at the, in many ways, extraordinary year that has just passed - from the perspective of risk management. The speakers will look into topics such as restrictions caused by the epidemic, limitations of transport and production, and reductions in production capacities within the supply chain due to quarantine measures and demand fluctuations.


Program

Moderated by: Jan Hirsh, guests: Tomáš Veit, Søren Vammen
Start: 13:00, lenght: 30 - 45 min


1) Risk management and detecting opportunities

 • Could the situation somehow have been foreseen?
 • What have we learned in regard to risk management?


2) Challenges in procurement - How to be prepared for:

 • Supply chain outages
 • Capacity reduction
 • Extension of delivery times
 • Fluctuations in demand and requirements from customers


3) Replacement suppliers?

 • How to find, acquire and attract them for our business?
 • Has there been an emerging pressure for better localization? For local purchasing?
 • Is price still a factor, or are we now just looking for someone to at least deliver?
 • Is there now a new space for e-auctions or can electronization help otherwise?


4) Human Resources

 • Working with your team


5) Changing attitudes and approaches


Přednášející

Søren Vammen

Søren Vammen, generální ředitel společnosti Kairos Commodities a Dánského institutu pro nákup & logistiku (Danish Purchasing & Logistics Forum). Je nositelem titulu MSc na kodaňské Copenhagen Business School. Řízení dodavatelského řetězce (SCM) a možnostem vývoje jeho uplatnění ve firemním nákupu se věnuje více než 25 let. Jeho hlavním zaměřením jsou makroekonomické otázky a rizika a rizika související s komoditními trhy. Søren mimojiné také působí jako externí zkoušející ve výkonném programu MBA a magisterském studiu na Copenhagen Business School.

Tomáš Veit

Tom vede nákupní tým v pivovarnické skupině Asahi, jehož cílem je trvalé přispění ke strategickému rozvoji Asahi Europe & International z hlediska úspor, inovací, risk managementu či environmentální udržitelnosti a to díky pokročilému category managementu, úzkého vztahu s dodavateli či interními zákazníky.

Jan Hirsch

Jan sbírá zkušenosti z mezinárodního nákupu a logistiky již od roku 1995. Vedl nákupní týmy v menších i větších společnostech jako např. Unipetrol, KUKA a BLANCO. Věnuje se projektům v procesním řízení, mapování a analýze, zlepšování procesů, předávání zkušeností, lektorské činnosti, překladům, vzdělávání v osobním rozvoji a také vlastnímu B2C projektu. V posledním jmenovaném spojuje svou oblibu v dobrém pivu a plnění tvůrčí touhy v grafice. Žije v malé vesničce v Krušných horách a nejraději se po nich prochází s partnerkou a se psem. Hraje na basu a zpívá v thrashmetalové kapele. Mimo jiné má také rád Pratchetovu Zeměplochu, její postavy a příběhy.

Ceník a kontakt

The entry is a free of charge

Contact:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Czech Republic

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE