Digitalizacja Partnerstwa Publiczno-Prywatnego - powtórka


11. 08. 2022

online

Warsztaty odbędą się przez usługę Google Meets.

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 11. 08 . 2022!

O akci

PPP czyli współpraca między sektorami publicznym i prywatnym w ramach realizacji zadań publicznych, jako instrument wspierający rozwój innowacji. Praktyczne przykłady oraz informacja o możliwości elektronizacji tego procesu.

Program

czastemat
09:00 Przywitanie uczestników
09:10 Definicja PPP, jego zalety i praktyczne zastosowanie i przykłady z Polski i Europy
09:30 Prezentacja elektronizacji procesów PPP
10:00 Pytania i dyskusja
10:15 Zakończenie,

Přednášející

Michał Kania

V současnosti zastává funkci právního poradce a výkonného ředitele organizace Academic Support for PPP Foundation (Akademická podpora pro nadaci partnerství veřejného a soukromého sektoru) a současně vedoucího katedry postgraduálních studií Partnerství veřejného a soukromého sektoru na Slezské univerzitě v Katovicích. Je autorem více než 60 článků a knih o tématu partnerství privátní a veřejné sféry, publikoval mj. v odborných recenzovaných časopisech zabývajících se zadáváním veřejných zakázek a partnerstvím veřejného a soukromého sektoru, a to European Public Procurement and Public – Private Partnership Law Review (ed. Chris Bovis) a Public Procurement Law Review (ed. Sue Arrowshmith).

Beata Gałuszka

Absolvovala Fakultu filologie na Slezské univerzitě v Katovicích a Ostravské univerzity v Ostravě. Profesní kariéru začala v Katovické firmě jako překladatel a poté získala zkušenosti v české pobočce mezinárodní logistické společnosti. V roce 2011 začala pracovat ve společnosti NAR marketing s.r.o. v polském týmu. Po sedmi měsících, byla jmenována obchodním konzultantem a trenérem. Od ledna 2012 pracuje na implementaci eAukčních řešení v mezinárodním obchodním týmu.

Piotr Krompiewski

Mezi zkušené bardy na veřejné zakázky a ostatní eTendry patří ve společnosti NAR marketing Piotr Krompiewski. Jakožto bývalý profesionální voják se vydal na misi v oblasti elektronizace v roce 2013. Nejprve se stal „styčným důstojníkem“ ve vývojovém týmu JOSEPHINE, který pracuje na přípravě zakázek ve veřejném sektoru. Od roku 2017 je duchem i srdcem polského obchodního týmu. Členem polské armády, kde dosáhl hodnosti velitele čety, byl takřka 11 let.

Ceník a kontakt

Ze względu na wyjątkową sytuację w naszym kraju, szkolenie jest bezpłatne. Prosimy jedynie o wypełnienie rejestracji.

Kontakt:
Patrycja Fulneczek
tel.: +48 517 071 485
e-mail: fulneczek@proebiz.com

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava,
702 00, Czechy

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE