Jak koupit nápad - repríza


16. 08. 2022

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 16. 08 . 2022!

O akci

Kdy a za jakých podmínek můžete bezpečně získat práva k myšlence, jaká oprávnění potřebujete, abyste nemohli být při využívání cizí myšlenky omezeni. A o tom všem i z druhého pohledu, tedy jak dobře zajistit a bez dalších komplikací poskytnout oprávnění k využívání nápadu. Co vlastně je a čím je definován.

Program

Začátek: 10:00
časový rámec akce: 60 min

Moderuje: Milan Kaplan + host: Jana Sedláková

S nápady, myšlenkami, projekty, slogany, náměty a celou velkou skupinou produktů kreativní povahy se obchoduje od pradávna. Nakoupit nebo prodat, obě činnosti předpokládají bezpečné smluvní zajištění, kterým se vyhnete případným budoucím vleklým sporům. V tomto streamu ty nejzásadnější pravidla pojmenujeme. Problematiku přiblíží Jana Sedláková právnička, advokátka a zakládající partnerka advokátní kanceláře SEDLAKOVA LEGAL.

Přednášející

Jana Sedláková

Jana Sedláková - Zakladatelka advokátní kanceláře SEDLAKOVA LEGAL. Dlouhodobě se věnuje právu informačních technologií a pracuje. Díky práci pro inovativní technologické společnosti se i její znalosti v oboru neustále posouvají a drží krok s rychle se měnícím světem IT. Pod jejím vedením získala SEDLAKOVA LEGAL ocenění jako doporučovaná kancelář v Právnické firmě roku 2018 a 2019 pro kategorii právo informačních technologií a právo duševního vlastnictví. Je inovativním právníkem roku 2017. Vystudovala Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně. Je také zakladatelkou společnosti Ochrana nápadu, která poskytuje plnohodnotnou právní pomoc start-upům, společnosti Taxcounting, která se zabývá daňovým poradenstvím a také neziskového projektu Právo v roušce.

Milan Kaplan

Marketingový specialista, konzultant a vedoucí projektu PROEBIZ, který své zkušenosti prezentuje na konferencích v Česku, na Slovensku a v Polsku. V devadesátých letech Milan Kaplan založil firmu NAR specializující se na marketingové procesy v průmyslových podnicích. Následně začala vyvíjet a prosazovat v praxi e-bizové technologie, jako je výběr dodavatelů formou eAukce a elektronizace nákupních procesů. Projekt, který dostal název PROEBIZ, je nyní nejrozšířenějším eAukčním prostředím a zdrojem know-how v celé střední Evropě.

Ceník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE