Zmeny vo verejnom obstarávní – Pohľad súkromného nákupu - repríza


18. 08. 2022

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 18. 08 . 2022!

O akci

Netreba zabúdať na to, že verejné obstarávanie je stále nákupom, len platíme verejnými zdrojmi. Práve z tohto dôvodu zákon kladie určité nároky na nákupný proces s cieľom efektívneho a hospodárneho využitia verejných zdrojov. V praxi sa čím ďalej, tým hlasnejšie ozývajú hlasy, že zákonom upravený proces naopak predražuje a naťahuje samotný nákup. Poďme sa teda pozrieť ako funguje súkromný nákup vo firmách. Akými princípmi sa riadi a aké zdroje informácií používa.

Program

Moderuje: Marcela Turčanová, viceprezident OZ APUeN SK
Hosť: Miloš Olejník, riaditeľ nákupu v spoločnosti ESET
Štart: 11:00, dĺžka: 30 min

Přednášející

Marcela Turčanová

Marcela je CEO a spoluzakladatelkou konzultační společnosti APUEN AKADÉMIA s.r.o. a viceprezidentkou OZ APUeN SK založeného na podporu elektronizace nákupů. Ve své profesní praxi se věnuje zejména poradenské a konzultační činnosti pro dodavatele a veřejné zadavatele. Kromě toho se spolupodílí na tvorbě legislativy a aplikační praxe ve veřejných zakázkách. Také spolupracuje s neziskovými organizacemi jako je Transparency International Slovensko, Nadace Zastavme korupci nebo slovensko.digital. Má vášeň pro veřejné zakázky, proto v této oblasti s nadšením lektoruje, přednáší na mezinárodních konferencích a streamuje na youtube kanálu. Je členkou Procurement Boardu, kolektivu inspirativních nákupčích a zakázkářů.

Miloš Olejník

Nákupní specialista s více než dvacetiletou praxí v nadnárodních firmách jako Ikea, innogy, Makro, nebo Amazon, kde zastával strategické vedoucí posty a získal zkušenosti s nákupem v celé jeho komplexitě. Je velkým propagátorem elektronického nákupu a dalších moderních nástrojů efektivního nakupování, stejně jako maximální transparentnosti v procesu výběrových řízení. V současnosti uplatňuje své zkušenosti na pozici Procurement and Operations Manager ve společnosti ESET.

Ceník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE