Data v hrsti


13. 09. 2022

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 13. 09 . 2022!

O akci

Jak zabezpečit vlastní data v softwarech třetích stran.

Program

Moderují: Jana Sedláková, Pavel Čech
Start: 14:00

Přednášející

Jana Sedláková

Jana Sedláková - Zakladatelka advokátní kanceláře SEDLAKOVA LEGAL. Dlouhodobě se věnuje právu informačních technologií a pracuje. Díky práci pro inovativní technologické společnosti se i její znalosti v oboru neustále posouvají a drží krok s rychle se měnícím světem IT. Pod jejím vedením získala SEDLAKOVA LEGAL ocenění jako doporučovaná kancelář v Právnické firmě roku 2018 a 2019 pro kategorii právo informačních technologií a právo duševního vlastnictví. Je inovativním právníkem roku 2017. Vystudovala Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně. Je také zakladatelkou společnosti Ochrana nápadu, která poskytuje plnohodnotnou právní pomoc start-upům, společnosti Taxcounting, která se zabývá daňovým poradenstvím a také neziskového projektu Právo v roušce.

Pavel Čech

Píše smlouvy o vývoji software, ale také servisní, licenční nebo distribuční smlouvy a fundovaně poradí i s ostatními záležitostmi souvisejícími s technologiemi a právem. Pavel Čech je právníkem v advokátní kanceláři SEDLAKOVA LEGAL, kde se společně s kolegy specializují především na softwarové a IT právo či na ochranu duševního vlastnictví. Je také zakládajícím členem hnutí Brno Legal Hackers, které přichází s kreativními řešeními problémů právě na poli práva a technologií.

Ceník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE