Aukcje elektroniczne, a może hazard?


20. 09. 2022

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 20. 09 . 2022!

O akci

Negocjacje w formie aukcji elektronicznej, każdy zna. Czy adrenalina i chęć wygrania aukcji może zmienić formę negocjacji? Zapraszamy na rozmowę o wpływie świadomości oferentów w negocjacjach na wyniki i przebieg postępowania.

Program

Początek: 09:00
ramy czasowe: 30 min

Moderuje: Marta Skalińska
Goście: Andrzej Kulbiński, Gregorz Nowak

Přednášející

Grzegorz Nowak

Již 14 let se zabývá nákupem, nejprve se věnoval maloobchodu, aktuálně již 12 let pracuje pro mezinárodní korporace. Je zodpovědný za přímý a nepřímý nákup. Po dobu 4 let působil jako strategický specialista nákupu a specialista investičního nákupu ve společnosti kapitálové skupiny ORLEN, kde byl mj. členem týmu zodpovídajícího za přípravu a implementaci elektronických nástrojů podporujících nákupní procesy pro několik společností skupiny ORLEN a zodpovědnou osobou pro nákup v rámci CAPEX koordinovaný přímo Centrálou nákupu PKN ORLEN. V současné době působí jako senior specialista pro veřejné zakázky a smluvní vztahy v rámci společnosti z energetického sektoru, jež je součástí evropského koncernu.

Andrzej Kulbiński

Na podzim roku 2007 se stal členem mezinárodní skupiny jako zaměstnanec hotline systému PROEBIZ. Za tři a půl roku dosáhl na pozici specialistu na eAukce, kde v rámci asistenční podpory řeší nejsložitější eAukčné problémy ve firmách a institucích. Navíc je trenérem administrátorů, a nejslavnějším trenérem systému PROEBIZ.

Marta Skalińska

Marta získávala své profesní zkušenosti v mezinárodním prostředí velkých společností v různých zemích světa. Měla tu příležitost nabýt spoustu dovedností v různých oborech - vztahy se zákazníky, prodeje i mezd a lidských zdrojů. Podílela se na projektech souvisejících s implementací, automatizací a robotizací různých systémových a provozních procesů. Má ráda výzvy a hledání nekonvenčních řešení.

Ceník a kontakt

Ze względu na wyjątkową sytuację w naszym kraju, szkolenie jest bezpłatne. Prosimy jedynie o wypełnienie rejestracji.

Kontakt:
Patrycja Fulneczek
tel.: +48 517 071 485
e-mail: fulneczek@proebiz.com

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Czechy

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE