Digitální nákupní tým - druhý ročník


08. 09. 2022

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 08. 09 . 2022!

O akci

S Milanem Kaplanem a Tomášem Veitem o tom, proč právě tenhle kurz. V čem je odlišný, co můžete očekávat a na co se můžete těšit. Jedinečná příležitost zúčastnit se druhého ročníku semestrálního kurzu DIGITÁLNÍ NÁKUPNÍ TÝM, který startuje již 21. října 2022. Buď fyzicky na ekonomické fakultě VŠB-TUO v Ostravě a nebo on-line, z pohodlí vašich kanceláří či domovů.

Program

Moderují: Milan Kaplan
Host: Tomáš Veit
Start: 14:00

Přednášející

Tomáš Veit

Tom vede nákupní tým v pivovarnické skupině Asahi, jehož cílem je trvalé přispění ke strategickému rozvoji Asahi Europe & International z hlediska úspor, inovací, risk managementu či environmentální udržitelnosti a to díky pokročilému category managementu, úzkého vztahu s dodavateli či interními zákazníky.

Milan Kaplan

Marketingový specialista, konzultant a vedoucí projektu PROEBIZ, který své zkušenosti prezentuje na konferencích v Česku, na Slovensku a v Polsku. V devadesátých letech Milan Kaplan založil firmu NAR specializující se na marketingové procesy v průmyslových podnicích. Následně začala vyvíjet a prosazovat v praxi e-bizové technologie, jako je výběr dodavatelů formou eAukce a elektronizace nákupních procesů. Projekt, který dostal název PROEBIZ, je nyní nejrozšířenějším eAukčním prostředím a zdrojem know-how v celé střední Evropě.

Ceník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE