Lukášův průvodce katalogovým nákupem, 7. díl - Pro koho ty katalogy vlastně děláme?


01. 12. 2022

online

Registrovat se

O akci

Od A do Z. Od začátku implementace po integraci na dodavatele. Od první myšlenky začít až po vytvoření firemního Marketplace.

Každý měsíc jiné téma. Jak začít? Kam se hodí katalog? Proč nestačí jen dobrý systém? Pro koho to vlastně děláme? A proč můžeme zapomenout na sklad?

Program

Moderuje: Lukáš Vyskočil
Start: 10:00, délka: 30 min

Pro koho ty katalogy vlastně děláme?

Přednášející

Lukáš Vyskočil

Věčně pozitivní, věčně usměvavý a s nezlomnou vůlí, to je Lukáš. Velkou část působení v PROEBIZ strávil na IT oddělení, kde se do myslí ostatních zapsal jako jednoznačně nejspolečenštější člen ze všech ajťáků i developerů. Následovala roční štace v obchodním týmu a setkávání s klienty, situovaná jako příprava pro současnou pozici. Dnes je projektovým manažerem systému MARQUET, kde naplno uplatňuje nabyté zkušenosti z IT a obchodu, protože rozumí oběma jazykům, a to jak tomu analyticky-vývojářskému, tak i tomu klientskému. V podstatě působí jako tlumočník mezi těmito světy, které sice mluví stejnou řečí, ale obtížněji si rozumí. Projekt MARQUET adoptoval jako své dítě a jeho vývoj zastřešuje.

Registrovat se

Účastník

Ostatní


Ceník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE