Zespół Zakupowy - kompetencje


08. 11. 2022

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 08. 11 . 2022!

O akci

Dobry zespół zakupowy jest bardzo ważny. Będziemy omawiać w jaki sposob zbudować oraz przygotować zespół do pracy w dziale zakupów, a w tym odcinku skupimy się kompetencjach kupca.

Program

Początek: 09:00
ramy czasowe: 30 min

Moderuje: Marta Skalińska
Goście: Leszek Pisiałek, Diana Najtkowska-Sapryk

Program, w którym w sposób obrazowy przedstawimy najważniejsze aspekty związane z kompetencjami zakupowców w zespole.

Přednášející

Diana Najtkowska-Sapryk

Trener, coach, wykładowca specjalizujący się w szkoleniach dla działu zakupów, z kompetencji miękkich i zakupowych. Właścicielka firmy oraz grup na Facebook, Linkedin ProcureMe promującej ludzki wymiar biznesu, dbałość o relacje z dostawcami i spojrzenie na rolę kupca jako ambasadora najlepszych, etycznych praktyk kupieckich o holistycznym podejściu do swojej roli. Były kupiec z ponad 13letnim doświadczeniem pracy w międzynarodowych korporacjach tj. Samsung Electronics, Mars czy Arjohuntleigh w działach zakupów. Przez większą część swojej kariery związana z zakupami nieprodukcyjnymi, zarządzała zespołem zakupów operacyjnych w SSC, jak również zespołem projektowym w dziale zakupów strategicznych w firmie produkcyjnej. Ukończyła wiele kierunkowych studiów podyplomowych, posiada certyfikat Prince2Foundation.

Leszek Pisiałek

Jest związany z zakupami od 1999 roku, czyli już ponad 21 lat - na początku jako specjalista / kupiec, a od 2003r na stanowiskach kierowniczych i dyrektorskich. Od 1999 roku jest związany z branżą budowlaną. Zarządzał działami zakupów w dużych firmach międzynarodowych takich jak Hydrobudowa-6 (grupa Bilfinger Berger), Mota Engil, Eiffage (ponad 12 lat jako dyrektor ds. Zakupów). Obecnie (od ok. 2,5 roku) pracuje jako Dyrektor ds. Zakupów w Bielskim Przedsiębiorstwie Budownictwa Przemysłowego S.A. Zarządzał i zarządza zespołami zakupowymi od kilku do kilkunastu osób. Miał okazję poznać różne formy i zasady procesów kontrakcji. Tworzył od podstaw zespoły zakupowe i procedury zakupowe. W swojej pracy stosuje tradycyjne procesy zakupowe jak i procesy oparte o nowoczesne elektroniczne narzędzia (np. platformy zakupowe). Uwielbia negocjować oraz dzielić się swoją wiedzą.

Marta Witoszová - Skalińska

Marta získávala své profesní zkušenosti v mezinárodním prostředí velkých společností v různých zemích světa. Měla tu příležitost nabýt spoustu dovedností v různých oborech - vztahy se zákazníky, prodeje i mezd a lidských zdrojů. Podílela se na projektech souvisejících s implementací, automatizací a robotizací různých systémových a provozních procesů. Má ráda výzvy a hledání nekonvenčních řešení.

Ceník a kontakt

Ze względu na wyjątkową sytuację w naszym kraju, szkolenie jest bezpłatne. Prosimy jedynie o wypełnienie rejestracji.

Kontakt:
Patrycja Fulneczek
tel.: +48 517 071 485
e-mail: fulneczek@proebiz.com

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Czechy

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE