Słownik zakupowy vol. 14


29. 11. 2022

online

Registrovat se

O akci

Słownik zakupowy prezentuje pojęcia związane z zakupami i przedstawia je od strony praktycznej. Istnieje możliwość uczenia się na błędach innych, a także śledzenia trendów. Nieoczekiwane zjawiska rynkowe niosą ze sobą również konieczność reagowania w inny sposób niż ten, do którego jesteśmy przyzwyczajeni podczas zakupów. Pojęcia, o których mówimy, będą częścią słownika zakupów elektronicznych, uzupełnione o wnikliwe komentarze.

Program, w którym w sposób obrazowy omawiane są pojęcia związane z tematyką zakupów oraz zamówień publicznych. Wypowiadać sie na ten temat będą eksperci z działów zakupów i nie tylko.

Program

Początek: 09:00
ramy czasowe: 30 min

Moderuje: Marta Witoszová - Skalińska
Goście: Igor Miota, Andrzej Kulbiński

Přednášející

Igor Miota

Igor uważa, że może w wieku 30 lat nie miałby prawa mówić o swoim doświadczeniu w zakupach, ale ciężka praca i szczęście poznania wspaniałych ludzi wprowadziły go w poważny świat zakupów już w wieku 25 lat. Zajmuje się zakupami od około 5 lat i nie ma zamiaru odchodzić od zakupów, ponieważ jest to bardzo ciekawa i dynamiczna praca. Zaczynał jako konsultant ds. cyfryzacji zakupów i odnalazł się w tym zawodzie, więc postanowił spróbować się w realnej roli kupca, aby później albo wrócić jako ekspert ds. cyfryzacji zakupów, albo pozostać w zakupach jako ekspert w tej dziedzinie. Nie wie, co przyniesie przyszłość, ale wie, że odnajduję się w zakupach i dlatego lubi rozmawiać na ten temat.

Andrzej Kulbiński

Na podzim roku 2007 se stal členem mezinárodní skupiny jako zaměstnanec hotline systému PROEBIZ. Za tři a půl roku dosáhl na pozici specialistu na eAukce, kde v rámci asistenční podpory řeší nejsložitější eAukčné problémy ve firmách a institucích. Navíc je trenérem administrátorů, a nejslavnějším trenérem systému PROEBIZ.

Marta Witoszová - Skalińska

Marta získávala své profesní zkušenosti v mezinárodním prostředí velkých společností v různých zemích světa. Měla tu příležitost nabýt spoustu dovedností v různých oborech - vztahy se zákazníky, prodeje i mezd a lidských zdrojů. Podílela se na projektech souvisejících s implementací, automatizací a robotizací různých systémových a provozních procesů. Má ráda výzvy a hledání nekonvenčních řešení.

Registrovat se

Účastník

Ostatní


Ceník a kontakt

Ze względu na wyjątkową sytuację w naszym kraju, szkolenie jest bezpłatne. Prosimy jedynie o wypełnienie rejestracji.

Kontakt:
Patrycja Fulneczek
tel.: +48 517 071 485
e-mail: fulneczek@proebiz.com

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Czechy

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE