Zakupy firmowe i zamówienia publiczne - co je łączy?


22. 11. 2022

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 22. 11 . 2022!

O akci

Zamówienia publiczne i zakupy korporacyjne, to dwa różne światy. Nie oznacza to jednak, że nie mogą mieć ze sobą nic wspólnego. Dyskusja z Piotrem Krompiewskim (PROEBIZ) i Zygmuntem Kopaczem (Open Nexus) na temat co łączy i dzieli procurement publiczny i firmowy.

Program

Początek: 09:00
ramy czasowe: 30 min

Moderuje: Piotr Krompiewski
Gość: Zygmunt Kopacz

Přednášející

Zygmunt Kopacz

Posiada 8-letnie doświadczenie w logistyce i zakupach. Karierę zaczynał w przemyśle ciężkim, zarządzając remontową stocznią śródlądową. Realizował projekty optymalizacji kosztów zakupów i organizacji logistyki w przemyśle ciężkim, motoryzacyjnym i bankowym. Wdrożył z sukcesem platformy zakupowe w ponad 100 firmach.

Piotr Krompiewski

Mezi zkušené bardy na veřejné zakázky a ostatní eTendry patří ve společnosti NAR marketing Piotr Krompiewski. Jakožto bývalý profesionální voják se vydal na misi v oblasti elektronizace v roce 2013. Nejprve se stal „styčným důstojníkem“ ve vývojovém týmu JOSEPHINE, který pracuje na přípravě zakázek ve veřejném sektoru. Od roku 2017 je duchem i srdcem polského obchodního týmu. Členem polské armády, kde dosáhl hodnosti velitele čety, byl takřka 11 let.

Ceník a kontakt

Ze względu na wyjątkową sytuację w naszym kraju, szkolenie jest bezpłatne. Prosimy jedynie o wypełnienie rejestracji.

Kontakt:
Patrycja Fulneczek
tel.: +48 517 071 485
e-mail: fulneczek@proebiz.com

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Czechy

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE