Elektronické prieskumy


06. 12. 2022

online

Registrovat se

O akci

Ako sa dá rýchlo zareagovať na stratu dodávateľa a hľadať k nemu alternatívy. Ako pomocou elektronického dopytu osloviť potenciálnych dodávateľov a zistiť ich možnosti, kapacity. Ako dať vedieť trhu, že hľadáme a sme tu. Ako si mapovať trh, overovať ceny pomocou elektronických nástrojov. Ako to majú dodávatelia. Osobné skúsenosti a postrehy. Ako sa vyvíjala prax s e-dopytami pred dvoma rokmi, pred rokom a aká je situácia dnes. Kde sú limity tejto formy „súťaže“.

Program

Štart: 10:00, dĺžka 30 min
Moderuje: Kristina Kaplanová

Hosť: Stanislav Štift

Přednášející

Stanislav Štift

Pôsobí v oblasti nákupu vyše 18 rokov, spočiatku v obchodnej, posledných 9 rokov vo výrobnej sfére, kde v spoločnosti ECCO šéfuje nákupnému oddeleniu. Usiluje sa o zlepšovanie a zjednodušovanie procesov, elektronizáciu v nákupnom procese, ako aj automatizáciu a robotizáciu tak, aby nákupný tím mal priestor prinášať pridanú hodnotu a nebol len byrokratickou zložkou vo firme. Presadzuje dodržiavanie procesov a nenávidí Maverick Buying.

Kristina Kaplanová

Až na několik let, které pracovně strávila v zahraničí, patří mezi kmenové zaměstnance společnosti PROEBIZ s.r.o. Od roku 2000 se podílí na implementaci tendrovacího nástroje TENDERBOX PROEBIZ do prvních výrobních společností a institucí na Slovenském trhu a od roku 2013 také na vývoji, implementaci a zdokonalení systému JOSEPHINE, který se stal po státním systému EVO dvojkou na trhu. Elektronizaci má jako koníčka a posouvání hranic v e-procurementu bere vždy jako výzvu.

Registrovat se

Účastník

Ostatní


Ceník a kontakt

Vypijeme si spoločne kávu a namiesto osobného stretnutia sa pozdravíme u obrazoviek počítača. Webinár je zdarma. Vyplňte, prosím, len registráciu.

Kontakt:
Iaroslava Hovanet
E-mail: hovanet@proebiz.com
GSM: +421 908 717 359

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Česká republika

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE