Katalog jako eshop


10. 01. 2023

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 10. 01 . 2023!

O akci

Jak využít ve firmách i institucích s velkým efektem katalog MARQUET jako úspěšný virtuální sklad.

Webinářem vás provede Lukáš Vyskočil, manažer projektu MARQUET. Vysvětlí, poradí a objasní vše, co ještě možná nevíte. Od února pak připravuje nový seriál o katalozích, který si nesmíte nechat ujít.

Program

Moderuje: Lukáš Vyskočil
Start: 10:00, délka: 30 min

Přednášející

Lukáš Vyskočil

Věčně pozitivní, věčně usměvavý a s nezlomnou vůlí, to je Lukáš. Velkou část působení v PROEBIZ strávil na IT oddělení, kde se do myslí ostatních zapsal jako jednoznačně nejspolečenštější člen ze všech ajťáků i developerů. Následovala roční štace v obchodním týmu a setkávání s klienty, situovaná jako příprava pro současnou pozici. Dnes je projektovým manažerem systému MARQUET, kde naplno uplatňuje nabyté zkušenosti z IT a obchodu, protože rozumí oběma jazykům, a to jak tomu analyticky-vývojářskému, tak i tomu klientskému. V podstatě působí jako tlumočník mezi těmito světy, které sice mluví stejnou řečí, ale obtížněji si rozumí. Projekt MARQUET adoptoval jako své dítě a jeho vývoj zastřešuje.

Ceník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Martina Kolková
E-mail: kolkova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE