Súťaž návrhov VI.


31. 01. 2023

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 31. 01 . 2023!

O akci

Čo sa deje v súťaži návrhov od jej prípravy cez predkladanie a vyhodnocovanie návrhov až po rokovanie s víťazom?

S čím sa môžeme v tomto období stretnúť, na čo si dať pozor? Odpovede na tieto a ďalšie otázky sa dozviete v programe Súťaže návrhov, ktorými vás prevedie Braňo Šarmír.

Program

Štart: 11:00, dĺžka 30 min
Moderuje: Branislav Šarmír

  • Ako sa darí súťažiam návrhov na Slovensku?
  • Aké typy súťaží sa realizujú, koľko ich je, ktoré konkrétne?
  • Ako sa ďalej rozvíjať v tejto oblasti?

Přednášející

Martin Zaiček

Architekt a kultúrny profesionál. Pôsobí na Úrade Slovenskej komory architektov (SKA), kde sa z pozície zástupcu riaditeľky úradu venuje stratégiám a partnerstvám pri tvorbe architektonických politík a rozvoja architektúry vo sfére verejnej správy. Od roku 2016 zastrešuje na SKA procesy overovania súťaží návrhov a od roku 2021 prostredníctvom Inštitútu SKA aj organizovanie súťaží návrhov.

Branislav Šarmír

Absolvent Fakulty podnikového managementu na Ekonomické univerzitě v Bratislavě. Během své profesní dráhy působil v oblasti marketingu a péče o zákazníky v telekomunikačním, bankovním a IT sektoru. Od roku 2011 se věnuje zadávání veřejných zakázek, nákupu a e-aukcím. Vyhledává příležitosti ke zlepšování procesů, tak aby se zadávání veřejných zakázek zjednodušilo a zpřehlednilo.

Ceník a kontakt

Vypijeme si spoločne kávu a namiesto osobného stretnutia sa pozdravíme u obrazoviek počítača. Webinár je zdarma. Vyplňte, prosím, len registráciu.

Kontakt:
Martina Kolková
E-mail: kolkova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Česká republika

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE