Kybernetická bezpečnost ve veřejných zakázkách - repríza


25. 01. 2023

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 25. 01 . 2023!

O akci

Hostem tohoto webináře bude analytička Národního úřadu pro kybernetickou bezpečnost Vladěna Sasková. V rámci výkladu se dozvíte, jaké povinnosti mají zadavatelé veřejných zakázek dle zákona o kybernetické bezpečnosti a jak pracovat s informacemi od NUKIB. Tato málo známá problematika bude podrobně představena spolu s praktickými příklady a konkrétními doporučeními.

Program

Začátek: 10:00
časový rámec akce: 30 min

Moderuje: Mgr. Miroslav Knob
Host: Vladěna Sasková

  • Kybernetická bezpečnost a veřejné zakázky
  • NUKIB a jeho role ve veřejném zadávání
  • Příklady z praxe

Přednášející

Miroslav Knob

Ve veřejných zakázkách si člověk pořádně „zaprávničí“, říká Miroslav Knob, který právnické vzdělání nejprve pět let rozvíjel na Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže. Veřejným zakázkám se věnoval jako analytik a později jako vedoucí jednoho z oddělení, které se zabývalo jejich kontrolou. Od roku 2018 pracuje ve firmě Otidea jako administrátor veřejných zakázek, které považuje za super obor s možností aktivně tvořit a společně s ostatními se dobrat konkrétních výsledků.

Ceník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE