SONDA: tentokrát o základních typech e-tendrů


18. 01. 2023

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 18. 01 . 2023!

O akci

Tentokráte o nejčastěji užívaných typech e-tendrů.

Elektronické nástroje v nákupu kopírují zaběhnuté zvyklosti při vyjednávání s dodavateli a navíc, přináší nové možnosti efektivního využití. Společně si projdeme příklady dobré praxe, ukážeme si slepé uličky, „kdy to prostě nefungovalo“, a v neposlední řadě se pokusíme využít potenciál jednotlivých typů e-tendrů na maximum.

Předmětem zkoumání SONDY budou RFx poptávky, ERMMA a prodejní EMMA.

Program

Moderuje: Jan Jedlička a Andrzej Kulbiński
Start: 11:00, délka: 30 min

RFx – Základní stavební kámen

RFi vs. RFp vs. RFq a kdy je v průběhu tendru využít

ERMMA – Matka všech eAukcí

Kola - typy a způsoby využití... / Typy hodnocení s příklady / Semafor a Švýcarská aukce / Pomocné výpočty a další kritéria / Volitelné podmínky

EMMA – Popelka prodeje

Vědeli jste, že...

Přednášející

Andrzej Kulbiński

Na podzim roku 2007 se stal členem mezinárodní skupiny jako zaměstnanec hotline systému PROEBIZ. Za tři a půl roku dosáhl na pozici specialistu na eAukce, kde v rámci asistenční podpory řeší nejsložitější eAukčné problémy ve firmách a institucích. Navíc je trenérem administrátorů, a nejslavnějším trenérem systému PROEBIZ.

Jan Jedlička

Průvodce všemi systémy PROEBIZ se zálibou přenášet kouzlo kolektivního know-how za pomoci triků a tipů z praxe při prezentacích. Své poslaní vidí v překonávání strachu při zavádění inovací a elektronických nástrojů do nákupních procesů v privátním i veřejném sektoru. Baví jej imaginovat vizi úspěchu a následně dohlížet na její zhmotnění.

Ceník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE