Narodowe eAukcyjne Forum - elektronizacja ZP


12. 09. 2018

Łódź

Uniwersytet Łódzki, Wydział Prawa i Administracji, ul. Kopcińskiego 8/12, 90-232 Łódź, I piętro, pokój nr 1.04

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 12. 09 . 2018!

O akci

Specjalistyczne warsztaty z udziałem specjalistów ds. zamówień publicznych i zakupów firmowych na temat wykorzystywania eAukcji w procesach inwestycji publicznych i w procesach zakupowych.

Program

Moderują: Andrea Šotkovská, Andrzej Kulbiński

8:30 obecność

9:00 otwarcie workshopu

Aktualne trendy w elektronizacji

Roczne podsumowanie najważniejszych wydarzeń, zmian i ciekawostek ze świata elektronizacji zamówień publicznych. Trendy, liczby, statystyki. Dzięki trendom pojawiają się innowacje w elektronicznych usługach i narzędziach. Dowiedz się więcej o możliwościach elektronizacji w sektorze publicznym.

Andrzej Kulbiński, PROEBIZ

Zamówienia w kręgu paragrafów

Nowelizacja Ustawy o zamówieniach publicznych – najciekawsze zmiany. / Jakie zmiany przyniosła nowelizacja, na co dobrze jest się przygotować i czego możemy oczekiwać od zbliżającego się obowiązku elektronizacji ZP?

Jarosław Jerzykowski, Radca prawny

Czy stolica powinna iść przykładem?

Doświadczenia związane z elektronizacją w praktyce. / Kiedy Warszawa rozpoczęła elektronizację i jakie korzyści to przyniosło? / Czym można się zainspirować – konkretny przykład eAukcji w samorządach miejskich. / Elektroniczna ocena ofert. / Jak elektronizacja pomoże nam w pracy?

Łukasz Korba, Urząd Miasta Stołecznego Warszawy

Elektronizacja 4.0

Całkowita elektronizacja zamowień zakończona aukcją. / Podsumowanie doświadczeń związanych z zamówieniami, które w całości przebiegały elektronicznie i przyniosły niewiarygodne wyniki. / Odkrycie, że elektronizacja nas chroni. / Jakich sukcesów możemy osiągnąć, gdy wejdziemy w to na całego.

Piotr Krompiewski, PROEBIZ

Wymagania jakości a eAukcje

Usługi są bardzo wymagające pod względem specyfikacji - w czym tkwi problematyka specyfikacji? / Jak osiągnąć wymaganą jakość na podstawie obiektywnych warunków / Wymagania jakości i jak je oceniać w eAukcji / Analiza konkretnego przykładu na usługi.

Jak wybrać właściwe eNarzędzie

Jak zrealizować postępowanie przetargowe na dostawcę eNarzędzi? / Co powinien mieć i umieć system do realizacji elektronizacji ZP? / Jak systemy powinny działać z punktu widzenia prawa? / Jakich innych usług możemy wymagać, aby uzyskać najlepszą obsługę? / Jakie wnioski przyniosły konsultacje rynkowe?

Andrea Šotkovská, PROEBIZ

12:30 zamknięcie workshopu

Ceník a kontakt

Cena:
Opłata za uczestnictwo / 1 osoba: podatnik 250,00 zł,
opłata uczestnictwa w obu dniach wynosi 400,00 zł / 1 osoba.

Bank:
ING Bank Śląski
Nr konta: 79105010701000002360556837
Tytuł płatności: NIP Państwa firmy / instytucji

Kontakt:
NAR marketing s.r.o.,
Eva Jiříčková
tel.: +48 222 472 457
e-mail: jirickova@proebiz.com

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE