KATALOGY JAKO NOVÁ PŘÍLEŽITOST


10. 03. 2020

Brno

eFi Hotel Brno, Bratislavská 234/52, 602 00 Brno-střed

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 10. 03 . 2020!

O akci

PRAKTIK ARÉNA je interaktivní workshop o novinkách a trendech v oblasti řízení firemního nákupu vedený formou moderované diskuze.

Katalogy umožňují úspory času a transakčních nákladů u opakovaných nákupů jak na straně nákupního týmu, tak u vnitřních klientů.

Pracovní workshop pro specialisty nákupu o příležitostech práce s interními katalogy. Diskuze o možnostech a dopadech jejich využívání pro automatizaci opakovaných nákupů. Základ diskuze bude tvořit trojice Zdeněk Pytlíček (innogy ČR), Martin Jonaštík (IKEA) a Jiří Cudlín (PROEBIZ).

Program

Moderuje: Jana Vítová, Milan Kaplan

8:30 prezence

9:00 zahájení workshopu

Témata k diskuzi:

Umíme všichni nakupovat na eShopech?

Jaká je cesta od zásobování k samoobsluze? Co se hodí pro katalogový nákup a co už ne? Jaké jsou odlišnosti interních katalogů?

Koupit, pronajmout nebo udělat?

Proč a kdy interní katalog zavést? Naplnily se prvotní obavy? Na co všechno se ptát při výběru?

13:00 závěr workshopu

Přednášející

Martin Jonastik

Propagátorem řešení přinášejících efektivitu a snižování procesních nákladů při zakázkách je v nadnárodním koncernu IKEA Martin Jonastik. Z pozice „Procurement Compliance Specialist“ se zaměřuje na kontrolu a vývoj nákupních postupů a rutin. V současnosti vede projekt zavádění elektronického „B2B tržiště“. Elektronizaci a automatizaci nákupu se věnuje již od roku 2009, kdy se podílel na zavedení eProcurementu.

Zdeněk Pytlíček

Možná trochu překvapí, že doménou práce Zdeňka Pytlíčka, který si prošel pozicemi od nákupčího až po stratéga, jsou veškeré nákupní činnosti, při kterých se „nenakupuje“. Ve společnosti Innogy se momentálně zaměřuje na nákupní legislativu, procesy a systémy. Příklad? Od loňského roku provozují systém, který umožňuje předkvalifikaci dodavatelů a ve výsledku dosahování významných úspor při výstavbě plynárenských sítí. Ve vítězných cenách to dělá až 90 milionů eur za rok.

Jiří Cudlín

Potřebujete poradit, jak na to, aby elektronizace nákupu fungovala? Obraťte se na Jiřího Cudlína, projektového specialistu týmu PROEBIZ, který řeší optimalizaci eAukčního systému, elektronizaci veřejných zakázek s celoevropskou působností, zjednodušení schvalovacích procesů ve firmách a institucích a vzájemnou součinnost jednotlivých softwarů. Kromě odborných rysů jsou pro něj typické sklony pro suchý humor, americkou schopnost se pochválit a segedínský guláš na italský způsob.

Milan Kaplan

Marketingový specialista, konzultant a vedoucí projektu PROEBIZ, který své zkušenosti prezentuje na konferencích v Česku, na Slovensku a v Polsku. V devadesátých letech Milan Kaplan založil firmu NAR specializující se na marketingové procesy v průmyslových podnicích. Následně začala vyvíjet a prosazovat v praxi e-bizové technologie, jako je výběr dodavatelů formou eAukce a elektronizace nákupních procesů. Projekt, který dostal název PROEBIZ, je nyní nejrozšířenějším eAukčním prostředím a zdrojem know-how v celé střední Evropě.

Jana Vítová

Symbolický návrat ke kořenům je jedním z motivů profesní cesty Jany Vítové, která byla v roce 1990 vůbec prvním zaměstnancem firmy NAR marketing. Přestože po dvou letech odešla a začala podnikat, v roce 2007 přijala nabídku vrátit se zpět a od té doby úspěšně rozšiřuje řady uživatelů softwaru PROEBIZ. Je vedoucí konzultačního týmu neboli country manažerem pro Moravu, část východních Čech a Vysočinu.

Ceník a kontakt

Účastnický poplatek:
2 000 Kč bez DPH
každý další účastník ze stejné organizace 1 400 Kč bez DPH
Bankovní spojení: Raiffeisenbank
Číslo účtu: 6461639808/5500

Úhrada:
Bankovním převodem
Variabilní symbol: uvádějte své IČO
Specifický symbol: 20200310

Fakturace:
Po přijetí platby na účet zašle organizátor do 5 pracovních dnů fakturu - daňový doklad na e-mail účastníka uvedený při registraci. Účastník souhlasí se zasláním elektronické faktury na e-mail, který uvedl při registraci. Faktura je opatřena zaručeným elektronickým podpisem a splňuje veškeré náležitosti pro elektronické zasílání dokladů podle platných zákonů ČR a směrnic EU.

Kontakt:
Eva Kudelová
gsm: +420 702 263 580
tel.: +420 597 587 136
e-mail: kudelova@proebiz.com

NAR marketing s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Česká republika

Back to Top