STRATEGIE VYTVÁŘENÍ ÚSPOR KROK ZA KROKEM V PRAXI


03. 08. 2020

on-line webinář

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 03. 08 . 2020!

O akci

Celá řada firem začne, anebo již v důsledku ekonomické krize přijímá úsporná opatření. Možná, že už vás současná situace přiměla výrazně šetřit, proto je potřeba dále hledat nejefektivnější způsoby, jak systematicky dosahovat úspor. Skutečností je, že naučit se nákupnímu řemeslu pár let trvá. A základním stavebním kamenem je mít se od koho učit. Na celé řadě příkladů si ukážeme, že zdaleka ne všichni nákupčí jsou schopni dovést stejné výběrové řízení ke stejným úspěchům.

On-line trénink 30denní výzva: Ověřené způsoby, jak realizovat úspory

  • Perfektní řešení, pokud chcete rychle realizovat úspory nebo si vyjednat lepší nákupní ceny. A to i přesto, že nemáte mnohaletou praxi.
  • To nejdůležitější, co by měl vědět každý nákupčí o umění vytvářet úspory.
  • Strategie vytváření úspor krok za krokem .
  • Jednoduchý a rychlý manuál, jak dosahovat dobrých výsledků opakovaně.

Přednášející

Jaroslav Cirkovský

Firemní nákup se stal jeho vášní. Nákupu a prodeji se věnuje od roku 1992. Se společníky během několika málo let vybudoval z malé garážové firmy velkoobchodní společnost s ročním obratem přes 500 mil. Kč. Po prodeji svého podílu pracoval na různých pozicích jako category manažer nebo manažer nákupu pro mezinárodní řetěžce, výrobní firmy nebo společnosti působící v oblasti přepravy a logistiky. Zastává názor, že každý opravdový profesionál na sobě musí neustále pracovat a vždělávat se, samotná praxe nestačí. Proto se od roku 2009 aktivně věnuje lektorské činnosti a stal se uznávaným konzultantem firemního nákupu a splnil si svůj sen o práci, která ho soustavně posouvá, naplňuje i baví.

Ceník a kontakt

Tato událost je v režii našeho dlouhodobého partnera Jaroslava Cirkovského. Veškeré další podrobné informace včetně registrace najdete na webu Excelentní nákup.

On-line trénink 30denní výzva: Strategie vytváření úspor krok za krokem v praxi >>

Back to Top