Nejúspěšnější typy eAukcí - ERMMA (2. část)


25. 06. 2020

on-line webinář

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 25. 06 . 2020!

O akci

Obecně je známý jeden typ eAukce jako dynamická forma hodnocení nabídek dodavatelů. Je jich ale víc, možná ke třiceti. Základních jsou jen jednotky a všechny ostatní jsou vlastně méně či více nápaditými variantami. Mluvíme-li o eAukcích, nemusíme proto mluvit o stejném. Většina aukčních softwarů umí jeden dva typy a jejich uživatelé vlastně netuší, že můžou mít pro vyjednávání více možností. Protože budeme jednotlivé typy ukazovat na domácích "proebizovských" příkladech, provedeme vás postupně od zlaté první pozice anglické reverzní aukce přes stříbrné poptávky, bronzovou japonskou aukci a bramborovou holandskou k dalším zajímavým variantám.

Program

25. 6. ERMMA - 2. část

start 9:00, délka 75 min

Když máte dobrou vyjednávací pozici a lze očekávat konkurenční soutěž dodavatelů, pak je anglická reverzní multipoložková a multikriteriální eAukce tou správnou volbou. Proebizovská ERMMA toho umí hodně, a tak si v druhém části webináře o tomto typu eAukce ještě ukážeme možnosti schvalování zadání, dokumentů nabídek a výsledků, zapečetěné soutěže, prodejní eAukce, jak můžou vypadat výstupy ze systému po ukončení tendrů, a také manažerské reporty.

Další témata webinářů

Přednášející

Jana Vítová

Symbolický návrat ke kořenům je jedním z motivů profesní cesty Jany Vítové, která byla v roce 1990 vůbec prvním zaměstnancem firmy NAR marketing. Přestože po dvou letech odešla a začala podnikat, v roce 2007 přijala nabídku vrátit se zpět a od té doby úspěšně rozšiřuje řady uživatelů softwaru PROEBIZ. Je vedoucí konzultačního týmu neboli country manažerem pro Moravu, část východních Čech a Vysočinu.

Lukáš Karcol

Po absolvovaní ekonomické fakulty VŠB-TU v Ostravě a krátké zastávce v automobilce se v roce 2012 připojil k týmu PROEBIZ. Už osmým rokem působí na území Moravy, školí, pomáhá s implementací a rozšiřuje řady spokojených klientů. Baví ho hledat řešení i v komplikovaných záležitostech.

Ceník a kontakt

Kontakt:
Nela Strnisková
gsm: + 420 702 206 116
tel.: +420 255 707 016
e-mail: strniskova@proebiz.com

NAR marketing s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Česká republika

Back to Top