Nejúspěšnější typy eAukcí - Japonská a Holandská ticker aukce


20. 08. 2020

on-line webinář

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 20. 08 . 2020!

O akci

Obecně je známý jeden typ eAukce jako dynamická forma hodnocení nabídek dodavatelů. Je jich ale víc, možná ke třiceti. Základních jsou jen jednotky a všechny ostatní jsou vlastně méně či více nápaditými variantami. Mluvíme-li o eAukcích, nemusíme proto mluvit o stejném. Většina aukčních softwarů umí jeden dva typy a jejich uživatelé vlastně netuší, že můžou mít pro vyjednávání více možností. Protože budeme jednotlivé typy ukazovat na domácích "proebizovských" příkladech, provedeme vás postupně od zlaté první pozice anglické reverzní aukce přes stříbrné poptávky, bronzovou japonskou aukci a bramborovou holandskou k dalším zajímavým variantám.

Program

20. 8. Japonská a Holandská ticker aukce

start 9:00, délka 60 min

Když už nic nefunguje, máte málo dodavatelů, někteří z nich avizují, že do aukce nepůjdou, ale přece jen dobře víte, že ještě nemáte výhodnou nabídku, použijte NIPPON!

Další témata webinářů

Přednášející

Jana Vítová

Symbolický návrat ke kořenům je jedním z motivů profesní cesty Jany Vítové, která byla v roce 1990 vůbec prvním zaměstnancem firmy NAR marketing. Přestože po dvou letech odešla a začala podnikat, v roce 2007 přijala nabídku vrátit se zpět a od té doby úspěšně rozšiřuje řady uživatelů softwaru PROEBIZ. Je vedoucí konzultačního týmu neboli country manažerem pro Moravu, část východních Čech a Vysočinu.

Lukáš Karcol

Po absolvovaní ekonomické fakulty VŠB-TU v Ostravě a krátké zastávce v automobilce se v roce 2012 připojil k týmu PROEBIZ. Už osmým rokem působí na území Moravy, školí, pomáhá s implementací a rozšiřuje řady spokojených klientů. Baví ho hledat řešení i v komplikovaných záležitostech.

Ceník a kontakt

Kontakt:
Nela Strnisková
gsm: + 420 702 206 116
tel.: +420 255 707 016
e-mail: strniskova@proebiz.com

NAR marketing s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Česká republika

Back to Top