Káva v rytme katalógov


07. 07. 2020

On-line webinár

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 07. 07 . 2020!

O akci

Z cyklu káva s Kristinou na tému e-katalógov, budúcnosti nakupovania C-kových položiek a elegantných riešení pre opakované nákupy. Typy katalógov a ich vzájomná prepojenosť. Je vôbec možné používať v organizáciách vnútorné e-shopy? Ako začať a s čím? Čo to jednotlivým aktérom prinesie – z pohľadu objednávateľa, schvaľovateľa a nákupcu? Mnoho ďalších otázok, okruhov, ktoré rozoberieme s kolegom Lukášom (projektovým managerom PROEBIZ MARQUET).

Program

Štart: 13:00, dĺžka 60 až 75 minút

1./ O e-katalógu ako o vnútornom e-shope organizácie

Čo je to e-katalóg? / Ako využívať jeho jednoduchosť a flexibilitu? / Príležitosti a riziká

2./ Objednávateľ, schvaľovateľ, nákupca a e-katalóg

Čo to prináša jednotlivým aktérom / Elektronické schvaľovanie a krok k elektronickej žiadanke / Reporting a štatistiky

3./ Ukážka práce s katalógom

Čo to prináša jednotlivým aktérom / Elektronické schvaľovanie a krok k elektronickej žiadanke / Reporting a štatistiky

4./ Diskusia


Zmena programu vyhradená.

Přednášející

Lukáš Vyskočil

Věčně pozitivní, věčně usměvavý a s nezlomnou vůlí, to je Lukáš. Velkou část působení v PROEBIZ strávil na IT oddělení, kde se do myslí ostatních zapsal jako jednoznačně nejspolečenštější člen ze všech ajťáků i developerů. Následovala roční štace v obchodním týmu a setkávání s klienty, situovaná jako příprava pro současnou pozici. Dnes je projektovým manažerem systému MARQUET, kde naplno uplatňuje nabyté zkušenosti z IT a obchodu, protože rozumí oběma jazykům, a to jak tomu analyticky-vývojářskému, tak i tomu klientskému. V podstatě působí jako tlumočník mezi těmito světy, které sice mluví stejnou řečí, ale obtížněji si rozumí. Projekt MARQUET adoptoval jako své dítě a jeho vývoj zastřešuje.

Kristina Kaplanová

Až na několik let, které pracovně strávila v zahraničí, patří mezi kmenové zaměstnance společnosti NAR marketing. Od roku 2000 se podílí na implementaci e-aukčního nástroje TENDERBOX PROEBIZ do prvních výrobních společností a institucí na Slovenském trhu a od roku 2013 také na vývoji, implementaci a zdokonalení systému JOSEPHINE, který se stal po státním systému EVO dvojkou na trhu. Elektronizaci má jako koníčka a posouvání hranic v e-procuremente bere vždy jako výzvu.

Ceník a kontakt

Vypijeme si spoločne kávu a namiesto osobného stretnutia sa pozdravíme u obrazoviek počítača. Webinár je zdarma. Vyplňte, prosím, len registráciu.

Kontakt:
Eva Lukianová
E-mail: lukianova@proebiz.com
GSM: +421 917 857 423

NAR marketing s.r.o.
organizačná zložka podniku zahraničnej osoby
Šulekova 2,
Bratislava,
811 06, Slovenská republika

Back to Top