Elektronizácia zákaziek s nízkou hodnotou


27. 10. 2020

On-line webinár

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 27. 10 . 2020!

O akci

Keď pred dvomi rokmi prišla povinná elektronizácia vestníkových súťaží, málokto si vedel predstaviť akú zmenu táto povinnosť vyvolá. O to prekvapujúcejšie je, keď sa pozriete na zoznamy vyhlásených verejných obstarávaní v elektronických systémoch na verejné obstarávanie, tak zistíte, že veľká rada z nich sú zákazky s nízkou hodnotou. Posunula sa prax vo verejnom obstarávaní? Prečo sú tieto zákazky vyhlasované a aj kreatívnejšie v porovnaní s vestníkovým verejným obstarávaním (od hodnotenia, podmienok)? Aké sú dôvody tejto dobrovoľnej elektronizácie? Pozitíva, riziká, príležitosti a aj dobrá prax. Ako to je s oslovovaním záujemcov, doprecizovanie predmetu obstarávania / vlastná komunikácia k zákazke – môže aj tam byť elektronizácia nápomocná? Poďme sa spolu o tom porozprávať a zdieľajte s nami Vaše názory a skúsenosti!

Program

Štart: 9:00, dĺžka 60 + 15min (diskusia)

1) zákazky s nízkou hodnotou elektronicky?

zákon verzus prax / prečo „dobrovoľná“ elektronizácia je dobrá / obzretie sa za minulosťou a vízia do budúcna

2) schopnosti potrebné k elektronizácii

vzdelanie a sedliacky rozum / zvládne to skutočne každý? / bariéry, obavy a realita

3) nastavení zákazky od začiatku po vyhodnotenie

oslovenie záujemcov a voľba okruhu záujemcov / zverejnenie na web stránke / komunikácia a doplnenie výzvy (súťažných podkladov) / predkladanie ponúk elektronicky / vyhodnotenie / archivácia /

4) inšpirácia

ukážka príkladov obstarávania / hodnotenie na cenu, ale aj na náklady životného cyklu / od nákupu služieb po tovary

5) diskusia


Přednášející

Kristina Kaplanová

Až na několik let, které pracovně strávila v zahraničí, patří mezi kmenové zaměstnance společnosti NAR marketing. Od roku 2000 se podílí na implementaci e-aukčního nástroje TENDERBOX PROEBIZ do prvních výrobních společností a institucí na Slovenském trhu a od roku 2013 také na vývoji, implementaci a zdokonalení systému JOSEPHINE, který se stal po státním systému EVO dvojkou na trhu. Elektronizaci má jako koníčka a posouvání hranic v e-procuremente bere vždy jako výzvu.

Eva Lukianová

Nová posila PROEBIZ tímu , ktorá svoje viac ako 20 ročné skúsenosti vo verejnej správe, najmä v samospráve zúročuje pri práci so systémom JOSEPHINE. Prináša nový pohľad na možnosti implementácie elektronických nástrojov do procesov predaja majetku obce ako aj do procesov obstarávania, hlavne do zákaziek s nízkou hodnotou.

Ceník a kontakt

Vypijeme si spoločne kávu a namiesto osobného stretnutia sa pozdravíme u obrazoviek počítača. Webinár je zdarma. Vyplňte, prosím, len registráciu.

Kontakt:
Eva Lukianová
E-mail: lukianova@proebiz.com
GSM: +421 917 857 423

NAR marketing s.r.o.
organizačná zložka podniku zahraničnej osoby
Šulekova 2,
Bratislava,
811 06, Slovenská republika

Back to Top