DNS – efektívne verejné obstarávanie


25. 11. 2020

On-line webinár

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 25. 11 . 2020!

O akci

Dynamický nákupný systém je veľmi efektívny spôsob ako nakupovať v súlade so zákonom o verejnom obstarávaní. Vďaka tomu, že je počas celého trvania otvorená možnosť kvalifikácie, stáva sa veľmi flexibilným a účinným, pretože neustále dávate priestor novej konkurencii. Samotné vyhlasovanie zákaziek v rámci DNS Vám zaručí rýchlo a efektívne nakupovať potrebný produkt.

Program

Štart: 9:00, dĺžka 60 + 15min (diskusia)

1) O princípoch DNS

otvorený systém / flexibilná doba trvania / zverejňovanie dokumentov / kategórie

2) Výhody a nevýhody

priestor pre konkurenciu / špecifikácia predmetu v rámci CPV pri vyhlasovaní výzvy/ skrátené lehoty

3) DNS a možnosť využitia katalógu

výhody katalógu z pohľadu vyhlasovateľa / výhody katalógu z pohľadu účastníka

4) Diskusia


Přednášející

Martin Mikušec

Školitel systémů PROEBIZ pro Slovensko, který se po studiu andragogiky rozhodl přenést získané zkušenosti do vlastní práce. V prostředí elektronizace nákupních procesů je jako doma. Ročně zrealizuje desítky školení a zaškolil už stovky lidí. Taktéž se podílí na organizovaní dalších vzdělávacích akcí společnosti a aktivně se podílí i na samotné implementaci a vývoji systémů.

Kristina Kaplanová

Až na několik let, které pracovně strávila v zahraničí, patří mezi kmenové zaměstnance společnosti NAR marketing. Od roku 2000 se podílí na implementaci e-aukčního nástroje TENDERBOX PROEBIZ do prvních výrobních společností a institucí na Slovenském trhu a od roku 2013 také na vývoji, implementaci a zdokonalení systému JOSEPHINE, který se stal po státním systému EVO dvojkou na trhu. Elektronizaci má jako koníčka a posouvání hranic v e-procuremente bere vždy jako výzvu.

Ceník a kontakt

Vypijeme si spoločne kávu a namiesto osobného stretnutia sa pozdravíme u obrazoviek počítača. Webinár je zdarma. Vyplňte, prosím, len registráciu.

Kontakt:
Eva Lukianová
E-mail: lukianova@proebiz.com
GSM: +421 917 857 423

NAR marketing s.r.o.
organizačná zložka podniku zahraničnej osoby
Šulekova 2,
Bratislava,
811 06, Slovenská republika

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE