Prodejní eAukce: Jak zvýšit výnosy


25. 11. 2020

online webinář

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 25. 11 . 2020!

O akci

Prodejní eAukce mohou být rychlým a efektivním pomocníkem pro zhodnocení nemovitého a movitého majetku, nepotřebné techniky, dopravních prostředků, materiálu a dalších komodit.

Ke zlepšení hospodaření firem i veřejných institucí mohou významně přispět i prodejní eAukce, které umožňují výnosnější a jednodušší zhodnocení nepotřebného majetku určeného k prodeji či pronájmu. Webinář vám přinese informace o principu a průběhu prodejních eAukcí, mnoho praktických příkladů úspěšných prodejních tendrů, užitečné rady a zkušenosti, jak v nich dosáhnout co nejlepších výsledků a eliminovat případné chyby v jejich realizaci.

Program

start 10:00, délka 60 min + 15 min (otázky a odpovědi)

1) Základní parametry fungování prodejních eAukcí

jak jednoduše a účelně nastavit prodej v klasické anglické eAukci / vhodné komodity pro prodejní tendry / možnost uplatnění multikriteriálního hodnocení nabídek/ výhody a přednosti nasazení eAukce – proces a výsledek

2) Aukční moduly NIPPON a HOLLAND – překvapivě účinná alternativa klasiky

kdy jsou vhodné pro soutěž / jak prakticky probíhají

3) Firemní sektor – praktické příklady úspěšně realizovaných prodejních tendrů

stavební a manipulační technika / odpadové hospodářství / vozový park

4) Veřejný sektor - praktické příklady úspěšně realizovaných prodejních tendrů

prodej nemovitostí / pronájem pozemků, bytů, nebytových prostor

Přednášející

Marek Pieter

V letech 2002 – 2012 pracoval jako starosta města Desná. Poté 6 let zastával na Libereckém kraji funkci náměstka hejtmana pro ekonomiku, majetek, investice a veřejné zakázky, posléze i dopravu. V pozici ekonomického náměstka se mu podařilo na krajském úřadě nastavit odpovědné a transparentní hospodaření, soutěžit i s ohledem na náklady životního cyklu a také zahájit centrální nákupy pro příspěvkové organizace. Od roku 2019 působí jako odborný konzultant ve sféře veřejného zadávání, elektronických aukcí a čerpání strukturálních fondů EU. Své zkušenosti v současné době využívá ve spolupráci se společností NAR marketing s.r.o. a poskytuje veřejným zadavatelům poradenství a služby v oblasti elektronizace procesů veřejných zakázek a soutěží.

Igor Horváth

Vystudoval obor ekonomika zahraničního obchodu na Fakultě obchodu Vysoké školy ekonomické v Bratislavě. Zkušenosti v oblasti reklamy, marketingu a PR získal v ostravské reklamní agentuře, která se v 90. letech věnovala komplexní prezentaci českých vystavovatelů na mezinárodních veletrzích a výstavách a poskytovala reklamní a PR služby předním průmyslovým, obchodním a finančním společnostem v ČR a na Slovensku. Poté působil 15 let ve významné manažerské pozici v Českém rozhlase, kde byl v rámci řízení regionální stanice mimo jiné zodpovědný za přípravu a průběh veřejných zakázek v oblasti stavebních a technologických investic, nákupu materiálu, služeb a dalších komodit. Od počátku roku 2014 pracuje v českém týmu firmy NAR marketing na pozici senior consultant a podílí se na obchodních, akvizičních a konzultačních aktivitách spojených s klientským portfoliem společnosti NAR v českých krajích.

Ceník a kontakt

Účastnický poplatek:
605 Kč vč. DPH (500 Kč bez DPH)
Bankovní spojení: Raiffeisenbank
Číslo účtu: 6461639808/5500

Úhrada:
Bankovním převodem
Variabilní symbol: uvádějte své IČO
Specifický symbol: 20201029

Fakturace:
Po přijetí platby na účet zašle organizátor do 5 pracovních dnů fakturu - daňový doklad na e-mail účastníka uvedený při registraci. Účastník souhlasí se zasláním elektronické faktury na e-mail, který uvedl při registraci. Faktura je opatřena zaručeným elektronickým podpisem a splňuje veškeré náležitosti pro elektronické zasílání dokladů podle platných zákonů ČR a směrnic EU.

Kontakt:
Nela Strnisková
gsm: + 420 702 206 116
tel.: +420 255 707 016
e-mail: strniskova@proebiz.com

NAR marketing s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Česká republika

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE