Is traditional procurement negotiation dead?


24. 11. 2020

on-line webinar

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 24. 11 . 2020!

O akci

This year's events have ravaged personal negotiations and within a few weeks replaced them with electronic ones. The role of tendering-negotiation software has grown. Is this permanent? Where will we go next year? We will attempt to respond to the question posed by Angus McIntosh on Linkedin: "IS TRADITIONAL PROCUREMENT NEGOTIATION DEAD?"

Přednášející

Angus McIntosh

Angus McIntosh má bohaté profesní zkušenosti z oblasti firemního nákupu. Kariéru odstartoval ve společnosti Mars začátkem devadesátých let, kde obstarával většinu zdrojů, včetně přímých materiálů, komodit a médií. V roce 2006 se stal výkonným prezidentem pro nákup ve společnosti Mars Petcare v Evropě a od roku 2013 zastával funkci globálního ředitele nákupu ve společnosti Beiersdorf (výrobce Nivea a dalších známých značek). V současnosti Angus pracuje jako nezávislý konzultant a pomáhá firmám zlepšit jejich strategické zdroje a vyjednávací schopnosti.

Martin Zelinka

V současnosti ředitel nákupu divize Power&Gas Česká republika ve společnosti Siemens, s.r.o. Je respektovaným odborníkem pro oblast centralizace nákupu a řízení projektů v oblasti zavádění nových nákupních nástrojů a procesů. Významný díl zkušeností načerpal v nákupních týmech energetické skupiny RWE.

Jacek Jarmuszczak

Praktik a zkušený manažer nákupu, expert ve vyjednáváních a stratég pro vytváření úspor na mezinárodních trzích. Svou profesní kariéru zahájil v polských společnostech FMCG, pro které vedl nákupní jednání s dodavateli z celého světa. Později jako vedoucí oddělení elektronického zadávání zakázek ve skupině Carlsberg řídil tým, který každoročně realizoval asi 600 výběrových řízení pro všechny továrny po celém světě. Jako Global Category Manager ve skupině Carlsberg vytvořil nákupní strategii a jednal s klíčovými dodavateli v nejnáročnější oblasti nákupu: IT, profesionální služby a vozový park, a to jako odborník v oblasti elektronických aukcí a systémů řízení elektronických zakázek. Má praktické zkušenosti s implementací a zlepšováním elektronických nástrojů podporujících oblast nákupu (hodnocení dodavatelů, správa smluv, vnitřní poptávka, elektronické aukce).

Tomáš Trenkler

Prostředí strojíren, kde pracoval devět let a kde také začal využívat eAukce při výběrových řízeních, vyměnil v roce 2006 za roli jednoho z hlavních velvyslanců projektu PROEBIZ. Jeho renomé šíří Tomáš Trenkler dlouhodobě zejména v zahraničí.

Ceník a kontakt

€ 95

Contact:
Daniela Vyvialová
gsm: +420 702 260 584
e-mail: vyvialova@proebiz.com

NAR marketing s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Česká republika

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE